press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/13

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
OPOJ,  okres Trnava
Licencia-LRK-color-500.png
Cena : 

75 900 EUR

NA PREDAJ 
 VKUSNÝ 1 IZBOVÝ BYT
 S KOMPLETNÝM ZARIADENÍM
V BLÍZKOSTI TRNAVY

Matterport-3D.png

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Snímka obrazovky 2021-10-06 o 23.04.17.png
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Opoj
Typ:
Stav:
1-izbový byt
Rozsiahla rekonštrukcia
Balkón:
Nie
Úžitková plocha:
33 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľmi pekný, kompletne zariadený 1 izbový byt s príjemnou atmosférou, nachádzajúci sa na prízemí tehlového bytového domu, obec Opoj, okres Trnava. 

 

TECHNICKÝ STAV BYTU : 

Byt sa nachádza na prízemí trojpodlažného bytového domu, pričom je vo veľmi dobrom, udržiavanom stave, nie sú potrebné rekonštrukcie. Doslova stačí si priniesť vlastnú zubnú kefku a bývať. Vnútorné povrchy stien sú stierkové, biele s čiastočnou farebnou výmaľbou. Podlahy sú veľkoplošné laminátové vyššieho štandardu,  v kúpeľni keramická dlažba, keramické obklady. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom s roletami. Vstupné dvere sú bezpečnostné, protipožiarne s drevenou povrchovou úpravou a kovovými zárubňami. Interiérové dvere  sú hladké, plné,dyhované v obložkových zárubniach. Elektrické rozvody sú medenné. Do bytu vedie telefónna prípojka, prípojka internetu a káblovej televízie, byt má domáci telefón s vrátnikom. Ku každému bytu prislúcha parkovacie miesto. Vykurovanie bytu je vlastné, zabezpečené plynovým kotlom osadeným v kúpeľni, ktorý slúži i na prípravu teplej vody. Reguláciu teploty si budúci majiteľ zabezpečí termostatom. K bytu neprislúcha pivnica. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Prejdite sa nehnuteľnosťou hneď teraz

 

https://my.matterport.com/show/?m=6WwCVXdWav6

Byt má podlahovú plochu 33m2. Centrum bytu tvorí slnečná priestranná izba o výmere 15,8 m2. V izbe sa nachádza pekný rozkladací gauč, veľký štýlový konferenčný stolík, TV nábytková zostava s TV. Výhodou bytu je oddelená kuchyňa s taktiež peknou výmerou 7,5 m2, vybavená kuchynskou linkou na mieru so zabudovanými spotrebičmi (elektrická teplovzdušná rúra s plynovou varnou doskou, digestor, umývačka riadu) a jedálenským stolom so stoličkami. Kuchyňa nie je stiesnená a preto poskytne budúcemu majiteľovi dostatok priestoru pre pohodlné stolovanie. Kúpeľňa je taktiež priestranná, vybavená vaňou, práčkou, plynovým kotlom, umývadlom so skrinkou. V kúpeľni sa nachádza okno, čo zabezpečuje odvetrávanie vlhkosti a zábranu tvorby plesní. V chodbe je osadený šatníkový rolldor na celú dĺžku ceny, druhá šatníková skriňa a komoda. Byt sa predáva kompletne zariadený, ako na fotografiách vrátane policových systémov. 

Mesačné náklady sú priaznivé: domová správa 50eur, plyn:30 eur, elektrina podľa spotreby budúceho majiteľa. 

TECHNICKÝ STAV BYTOVÉHO DOMU: 

​​

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2009. Stavba je tehlová, zateplená izoláciou.

Má 3 podlažia, 12 bytových jednotiek. Bytový dom nie je nepodpivničený. Vnútorné spoločné priestory sú udržiavané. 

​​​​

LOKALITA: 

Byt v nízkopodlažnom bytovom dome sa nachádza v obci Opoj v Trnavskom kraji, v okrajovej tichej, kľudnej časti obce, kde sa rozvíja nová bytová výstavba. V okolí domu je dostatok parkovacích miest. Obec poskytuje svojou polohou uprostred zelene vysokú kvalitu života, čistý vzduch a pokojnú rodinnú atmosféru.Popri cyklistike a turistike poskytuje množstvo možností využitia voľného času aj športový areál s futbalovým ihriskom priamo v obci. V obci sa nachádza predajňa Bistro, pohostinstvo, pošta, materská škola. Lokalita sa nachádza v dobrej dostupnosti na hlavné komunikácie a diaľničnú sieť. Do krajského mesta Trnava je vzdialenosť do 10 min autom. 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková