Slovanská, Trnava
Cena : 

66 900 EUR

NA PREDAJ SLNEČNÝ TEHLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT 

V BLÍZKEJ DOSTUPNOSTI DO CENTRA

 

 

Virtuálna obhliadka

Oboznámte sa s dispozičným riešením nehnuteľnosti z pohodlia Vášho domova.

Snímka_obrazovky_2020-08-31_o_23.26.07
Špecifikácia
nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Slovanská
Trnava
1 izbový byt
Rozsiahla rekonštrukcia
Úžitková plocha:
30 m2
Balkón:
Nie
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, slnečný, rozsiahlo zrekonštruovaný 1-izbový byt nachádzajúci sa v blízkej dostupnosti do centra, ulica Slovanská, Trnava. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: 

 

https://my.matterport.com/show/?m=VdmDc9hrPnQ

Jednoizbový byt s rozlohou 30 m2 + murovaná pivnica, po rozsihahlej rekonštrukcii, v tehlovom bytovom dome bez výťahu, ponúka príjemné bývanie v kľudnej časti Trnavy. Byt sa nachádza na prvom poschodí trojposchodového bytového domu. Po vstupe, cez bezpečnostné dvere, do nehnuteľnosti sa ocitneme v chodbe, ktorá je vybavená veľkým šatníkovým rolldorom na dĺžku steny. Z chodby sa vchádza do kuchynskej časti a taktiež do kúpeľne, ktorá disponuje sprchovým kútom a toaletou. V kuchyni sa nachádza priestor pre práčku a dalšie iné spotrebiče. Obývacia časť je veľká, presvetlená a predáva sa s prislušným zariadením (okrem TV). K bytu prislúcha aj murovaná pivnica.

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU:  

 

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: Plávajúce podlahy v kombinácii s dlažbou, plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, vnútorné a vonkajšie parapety, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, sádrokartónový strop s bodovým osvletlením v kúpeľni, nové radiátory s meračmi spotreby, elektrické rozvody. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE DOMU: 

Tehlový bytový dom prešiel v r.2016 rozsiahlou rekonštrukciou spočívajúcou: zateplenie, fasáda, schránky, elektronický vrátnik, strecha, vstupné dvere.

​​

LOKALITA: 

Byt sa nachádza na Slovanskej ulici, vo veľmi tichej časti, ktorá je obklopená zeleňou z každej strany. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, supermarket LIDL, základná škola, želežničná a autobusová stanica, bezproblémové parkovanie.

CENA:

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ONDREJ KUKUČKA

realitný maklér pre Trnavu

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené