2 izbový byt, Modranská - Trnava
2 izbový byt, Modranská - Trnava

2 izbový byt, Modranská - Trnava
2 izbový byt, Modranská - Trnava

2 izbový byt, Modranská - Trnava
2 izbový byt, Modranská - Trnava

2 izbový byt, Modranská - Trnava
2 izbový byt, Modranská - Trnava

1/26

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Modranská, Trnava
Licencia-LRK-color-500.png
Cena : 

120 000 EUR

 PREDANÉ

 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

PO KOMPLETNEJREKONŠTRUKCII S GARÁŽOU, SÚKROMNÝM POZEMKOM,

 

PROMO VIDEO SPOT

Matterport-3D.png

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Dollhouse Modranska
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Modranská 
Trnava
Typ:
2 izbový byt
Pozemok 161 m2
Stav:
Kompletná
rekonštrukcia
Loggia:
Áno
Úžitková plocha:
85 m2
BENEFITY :
GARÁŽ
PARKOVACIE MIESTO
VLASTNÝ POZEMOK
ZÁHRADNÝ DOM
VLASTNÝ AREÁL
BLÍZKO DO CENTRA
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDANÉ

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľmi pekný, veľkometrážny 2-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 2. poschodí ( v strede ) zrekonštruovaného murovaného domu, ktorý sa nachádza vo vlastnom areály uzatvorenom elektronickou bránou. K bytu prislúchajú 2x veľkometrážna pivnica + Garáž + parkovacie státie a VLASTNÝ POZEMOK so ZÁHRADNÝM DOMOM (161 m2 ).

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

 

https://my.matterport.com/show/?m=J7xCQ59V3xN

 

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje 85,10 m2: Byt 61 m2+ k bytu prislúcha loggia a 2x veľkometrážna pivnica (1.pivnica - 20,67m2 , 2.pivnica 3,92m2 ) + garáž + záhradný dom. Po vstupe do bytu sa nachádzame v priestrannej chodbe s dostatkom miesta pre šatníkovú skriňu či botník. Z chodby vedú vstupy do všetkých miestností, ktoré sú riešené samostatne, nepriechodne. Jadro bytu je murované. Kúpeľňa je veľmi priestranná prepojená s WC, disponuje veľkým sprchovým kútom, priestorom pre práčku a plynový kotol. Z obývačky je výstup na zrekonštruovanú zasklenenú loggiu s výhľadom do zelene - na vlastný pozemok so záhradným domčekom. Obývacia miestnosť je skutočne veľká a poskytuje dostatok priestoru pre veľkú sedačku, jedálenský stôl a obývaciu zostavu. Kuchyňa takisto poteší svojou veľkosťou a  moderným riešením. Disponuje modernými vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, rúra na pečenie aj mikrovlnná rúra zn. BEKO, digestor a taktiež veľká umývačka riadu ). Pozítivom je aj presvetlenosť kuchyne. Spáľna je poslednou miestnosťou avšak priestrannosťou spĺňa funkciu 2 izieb. Pohodlne sa nám zmestí veľká manželská posteľ s nočnými stolíkmi, šatníkový roldor, priestor na pracovný stôl, resp. OFFICE priestor.  

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU:

 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: Byt má vlastné vykurovanie plynovým kotlom, vymenené sú rozvody IS, kúrenie spolu s radiátormi, plastové okná ( s izolačným dvojsklom), podlahy - laminátové + keramická dlažba, interérové dvere ( dyhované v obložkových zárubniach ), vstupné BEZPEČNOSTNÉ A PROTIPOŽIARNE dvere, zrealizované nové stierky, zrekonštruovaná kúpelňa s vybavením, vymenená kuchynská linka so spotrebičmi, v kúpelni je nainštalovaný nový plynový kotol ( slúži aj na ohrev TÚV ). Byt je vybavený bezpečnostným systémom ( ALARM ). 

Vlastný pozemok - záhrada je oplotený a uzatvorený bránou, s ovocnou výsadbou, ohniskom, posedením a záhradným domčekom s dovedenou elektrinou. 

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTOVÉHO DOMU:

 

Bytový dom bol kolaudovaný v roku 1976. Prešiel rekonštrukciou v roku 2018 :

zateplený bytový dom kontaktným zateplovacím systémom, vymenené vstupné dvere a okná v objekte za plastové, vymenená strešná krytina a klampiarske prvky.

 

LOKALITA:

 

Byt sa nachádza na ulici Modranská v Trnave na ceste do Bieleho Kostola. Je to okraj mesta, no s vynikajúcou dostupnosťou priamo do centra - 3min. Lokalita disponuje plnou občianskou vybavenosťou ( Kaufland, Billa, kaviareň, reštaurácie, zeleňou, rýchlou dostupnosťou

do centra ).

 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, cena sa už nenavyšuje.

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková