2-izbový byt na predaj, Piešťany, Prius company

press to zoom

2-izbový byt na predaj, Piešťany, Prius company

press to zoom
2-izbový byt na predaj, Piešťany
2-izbový byt na predaj, Piešťany

2-izbový byt na predaj, Piešťany, Prius company

press to zoom

2-izbový byt na predaj, Piešťany, Prius company

press to zoom
1/20
Krajinská, Piešťany
Cena : 

104 000 EUR

KRÁSNY ZARIADENÝ SLNEČNÝ DVOJIZBOVÝ BYT

PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Virtuálna prehliadka

Snímka_obrazovky_2019-06-17_o_16.32.00.p

Video-prezentácia

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Krajinská 
Piešťany
Typ:
2 izbový byt
Stav:
Kompletná
rekonštrukcia
Balkón/Lodžia:
Áno
Úžitková plocha:
65 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, slnečný, zariadený dvojizbový byť s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí tehlového bytového domu, vo vyhľadávanej lokalite Krajinská, blízko centra mesta Piešťany. 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Byt je výborne dispozične riešený, každý meter bytu je vhodne uspôsobený jeho využívaniu. Úžitková plocha bytu predstavuje veľkorysích 65 m2 + Lodžia

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v priestrannej chodbovej časti. Chodba sa tiahne osou bytu do kúpeľne, pričom po celej dĺžke sa nachádza na mieru vybudovaný roldor, poskytujúci množstvo úložného miesta.

Centrum a zároveň srdce bytu tvorí slnečná obývacia miestnosť, výrezom prepojená s kuchyňou vybavenou modernou kuchynskou linkou v bielom lesku so vstavanými spotrebičmi (plynový sporák, digestor, rúra, mikrovlnka, práčka). Výrez tvorí zároveň moderný pult, ktorý ušetrí priestor miesto jedálenského stola. V kuchynskom priestore sa nachádza väčšia špajza, do ktorej umiestnite všetky nepotrebné predmety z kuchyne, vysávač  či zaváraniny.  Celý priestor pôsobí veľmi otvorene, vzdušne a moderne. 

Bohatou na veľkosť priestoru je taktiež spálňa s východom na veľmi peknú lodžiu. Spálňa poskytuje dostatočnú veľkosť pre manželskú posteľ, nočné stolíky, šatníkovú skriňu či pracovný stôl.  

Kúpeľňa je veľmi pekného neutrálneho dizajnu, prepojená s WC, vybavená veľkým sprchovým kútom a oknom na odvetrávanie. 

K bytu taktiež prislúcha murovaná pivnica. Byt je v rámci bytového domu otočený od hlavnej cesty do tichej  zelenej časti. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU: 

 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, vďaka ktorej budúci majiteľ nebude musieť vynaložiť ďalšie finančné prostriedky a byt je pripravený na okamžité bývanie: plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, dlažba v chodbovej časti, kuchyni a kúpeľni, v izbách plávajúca podlaha, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, nové interiérové dvere vrátane zárubní, vstupné bezpečnostné dvere, elektrické rozvody, rozvody vody a kúrenia, radiátory s meračmi spotreby, strierky, keramický obklad v kúpeľni, sprchový kút, vstavaný roldor na mieru. 

Výhodou nehnuteľnosti sú okrem jej samotnej skvelej polohy a modernej dispozície aj jej kompletné zariadenie v prípade záujmu. 

LOKALITA: 

Nakoľko ide o širšie centrum, lokalita prosperuje plnou občianskou vybavenosťou, v tesnej blízkosti Coop jednota, Billa, Aupark, škola, škôlka, autobusová zástavka, atď. Byt je v rámci bytového domu otočený od hlavnej cesty do tichej  zelenej časti. 

CENA

Cena  zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.