press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/26
Námestie sv. Michala, HLOHOVEC
Cena : 

105000€

KRÁSNY VEĽKOMETRÁŽNY 2 IZBOVÝ BYT V PRIAMOM CENTRE

PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII 

PRÍLEŽITOSŤ ZMYSELNE BÝVAŤ ALEBO ROZUMNE INVESTOVAŤ 

Videoprezentácia

Pozrite si našu videoprezentáciu nehnuteľnosti. Robíme pre Vás viac. Chceme, aby ste sa už teraz cítili ako by ste tam boli. 

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Námestie sv. Michala
Hlohovec
2 izbový byt
Kompletná
rekonštrukcia
Úžitková plocha:
Podlahová plocha:
77 m2
65 m2
BENEFITY:
Veľkometrážnosť
Moderná dispozícia
Nová rekonštrukcia
Lodžia 8m2
Bytový dom iba s 9 bytmi
Priame centrum mesta
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, slnečný veľkometrážny dvojizbový byť po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 1.poschodí z troch bytového domu v pamiatkovej zóne ,v priamom centre mesta Hlohovec. Bytový dom disponuje iba množstvom 9 bytov. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Byt je výborne a moderne dispozične riešený. Jeho úžitková plocha predstavuje veľkorysích 77m2, pričom samotaná podlahová plocha bytu je 65m2. Srdce bytu tvorí slnečná, vskutku priestorom obdarená obývacia izba prepojená s kuchynkým kútom a jedálenskou časťou. Súčasťou kuchynskej linky na mieru sú nové kvalitné vstavané spotrebiče - umývačka riadu, digestor, rúra, varná doska,chladnička,všetky v záruke. Z obývacej izby sa nachádza východ na veľkú lodžiu otočenú do dvora s parkovacím statím pre majiteľov bytov v bytovom dome, ktoré je možné si dokúpiť. Lodžia poskytuje budúcemu majiteľovi množstvo priestoru (8m2) pre letné posedenie. Z obývacieho priestoru sa dostávame i do kúpeľne, disponujúcej vaňou, umývadlom, vstavanou skriňou na mieru a priestorom pre práčku. V kúpeľni sa taktiež nachádza WC. Nepriechodná slnečná spálňa Vás milo prekvapí jej veľkosťou a predovšetkým priestranným hlbokým šatníkom. Na chodbe zabezpečenej bezpečnostnými vstupnými dverami sa nachádza vstavaný roldor.  

 

K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 4,3 m2. 

Priestor bytu pôsobí otvorene, moderne a veľmi vzdušne. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU: 

 

Byt prešiel novou modernou kompletnou rekonštrukciou, vďaka ktorej budúci majiteľ nebude musieť vynaložiť ďalšie finančné prostriedky a byt je pripravený na okamžité bývanie: drevené okná so žalúziami, znižené stropy s bodovým osvetlením, stierky, dlažba v chodbovej časti a kúpeľni, v izbách plávajúce podlahy, nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, nove interiérové dvere vrátane zárubní, vstupné bezpečnostné dvere, elektrické rozvody, radiátory s meračmi spotreby, nová sanita v kúpeľni a wc, murované jadro, nové roldory a vstavané skrine. 

Výhodou nehnuteľnosti sú okrem jej samotnej polohy a dispozície jej nízke mesačné náklady. 

ORIENTÁCIA  BYTU: ZÁPAD 

LOKALITA: 

Lokalita prosperuje plnou občianskou vybavenosťou, nakoľko sa byt nachádza v priamom cdentre.  zástavka MHD, MŠ, ZŠ, pošta, poliklinika, sieť obchodov a služieb, oddychová zóna, napojenie na dialnicu. 

CENA

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

 

ruttkay podorys.png