press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/20
Vinohradská, Hlohovec
Cena : 

 86 000€

KRÁSNY ZARIADENÝ SLNEČNÝ DVOJIZBOVÝ BYT

PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Videoprezentácia

Pozrite si našu videoprezentáciu nehnuteľnosti. Robíme pre Vás viac. Chceme, aby ste sa už teraz cítili ako by ste tam boli. 

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Vinohradská ul.
Hlohovec
2 izbový byt
Kompletná
rekonštrukcia
Úžitková plocha:
63 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byť po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 3.poschodí zrekonštruovaného panelového domu. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Byt je výborne dispozične riešený, každý meter bytu je vhodne uspôsobený jeho využívaniu. Podlahová plocha bytu predstavuje veľkorysích 63 m2 + pivnica + špajza na medziposchodí. 

Po vstupe do bytu sa nachádzame v priestrannej chodbovej časti s väčším roldorom a botníkom.

Z chodbovej časti po pravej strane nachádzame samostatné WC a veľkú samostatnú kúpeľňu, ktorú iste ocení každý budúci majiteľ nakoľko disponuje ako s vaňou, tak i sprchovým kútom so samospádom, pričom nezaostáva ani priestor na práčku či veľké umývadlo. 

Centrum a zároveň srdce bytu tvorí slnečná obývacia miestnosť s pekným výhľadom, výrezom prepojená s kuchyňou vybavenou modernou kuchynskou linkou tvaru L so vstavanými spotrebičmi (sporák s rúrou, umývačka riadu, digestor) i zabudovanou chladničkou. 

Bohatou na veľkosť priestoru je taktiež spálňa s veľkým roldorom a dostatkom miesta pre detskú postieľku či iný spálňový nábytok. Absenciu balkónu kompenzuje špajza na medziposchodí a pivnica v suteréne domu, v ktorom sa taktiež nachádzajú ďalšie spoločné priestory. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU: 

 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, vďaka ktorej budúci majiteľ nebude musieť vynaložiť ďalšie finančné prostriedky a byt je pripravený na okamžité bývanie: plastové okná so žalúziami, znižené stropy s bodovým osvetlením, dlažba v chodbovej časti a kúpeľni, v izbách zrenovované parkety, nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, nove interiérové dvere vrátane zárubní, vstupné bezpečnostné dvere, elektrické rozvody, rozvody vody a kúrenia, radiátory s meračmi spotreby, strierky, vymalované priestory, sanita v kúpeľni a wc, murované jadro, zmenená dispozícia. 

Výhodou nehnuteľnosti sú okrem jej samotnej polohy a dispozície jej nízke mesačné náklady. 

LOKALITA: 

Lokalita prosperuje plnou občianskou vybavenosťou, škola,škôlka, centrum voľného času, obchody, MHD, centrum mesta blízko pešou chôdzou. 

CENA

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

 

! REZERVOVANÉ !
podorys ondrejkovicova.png