2 izbový byt Biely Kostol
2 izbový byt Biely Kostol

2 izbový byt Biely Kostol
2 izbový byt Biely Kostol

2 izbový byt Biely Kostol
2 izbový byt Biely Kostol

2 izbový byt Biely Kostol
2 izbový byt Biely Kostol

1/22

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Biely Kostol
okres Trnava
Cena : 

109 900 €

PREDANÉ

2 IZBOVÝ BYT S VLASTNÝM POZEMKOM 

A GARÁŽOU BLÍZKO MESTA TRNAVA

 

 

Virtuálna obhliadka

Snímka_obrazovky_2020-03-01_o_21.31.40.p

Video-prezentácia

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Biely Kostol
okres Trnava
Typ:
2 izbový byt
Stav:
Novostavba
Pozemok: 
211 m2
Úžitková plocha:
49m2 + garáž
Balkón:
nie
áno
Terasa
Garáž:
áno
BENEFITY:
Novostavba
Garáž s el.bránou
Nízkoenergetický
Vlastný pozemok
Cena
Bezprostredná blízkosť Trnavy
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj

novostavbu 2-izbového bytu s vlastnou garážou,terasou a záhradou. Byt sa nachádza v obci Biely Kostol, v bezprostrednej blízkosti krajského mesta Trnava.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

 

Podlahová plocha bytu predstavuje 49 m2 + Terasa + Garáž s elektrickou bránou. 

Pre dokonalú orientáciu v dispozičnom riešení bytu Vám ponúkame špičkovú virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti na : https://my.matterport.com/show/?m=QBXGW6UGV3k

Byt je dispozične moderne a vzdušne riešený. Otvorenú dispozíciu ponúka slnečná kuchynská časť prepojená s obývačkou. Kuchynská linka je riešená na mieru do rustikálneho štýlu, vybavená vstavanými spotrebičmi - dizajnový digestor zn. Faber, rustikálna vstavaná rúra zn. Smalvic s varnou doskou. Miestnosť poskytuje taktiež dostatok priestoru pre jedálenský stôl. Z obývacej časti sa dostávame na terasu s vlastným pozemkom - záhradou o veľkosti 98m2, ktorá bude poskytovať skvelý relax po práci či grilovanie v letných večeroch s rodinou a priateľmi. Budúceho majiteľa určite poteší priestranná kúpeľňa ladená do moderných neutrálnych farieb, ktorá disponuje sprchovým kútom s osadeným samospádom, WC, a priestorom pre práčku. Byt je skvele rozdelený na dennú a nočnú časť. Spálňu teda nachádzame v oddelenej časti, vybavenú vstavaným roldorom na mieru. Neopomenieme ani šatníkový roldor na chodbe či skvelý úložný priestor riešený komorou. Pre Vaše pohodlné parkovanie bude slúžit Garáž o veľkosti 17 m2.

TECHNICKÝ STAV BYTU: 

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2018, pričom disponuje iba dvomi bytmi, poskytuje teda kombináciu bývania v byte a rodinnom dome. V byte sa nachádzajú kvalitné plávajúce podlahy v kombinácií s dlažbou, plastové okná, sieťky proti hmyzu, interiérové dvere s obložkami, bezpečnostné vstupné dvere, 2x roldor, sprchový kút so sklenenou zástenou,dizajn keramický obklad v kúpeľni, kuchynskú linku na mieru, elektronický vrátnik.  Bytový dom disponuje vlastnou kotolňou, vďaka čomu budúci majiteľ ušetrí na mesačných nákladoch, ktoré sú viac ako priaznivé. 

POZEMOK: 

K bytu patrí vlastný pozemok o veľkosti 98 m2 + podiel na pozemku pod domom a garážou o veľkosti 113 m2. 

LOKALITA: 

Obec Biely Kostol patrí medzi obľúbené a vyhľadávané lokality, vzdialenej len 5 km od mesta Trnava. Výborné napojenie na Trnavu zabezpečujú pravidelné spoje MHD. Pre Váš relax  a športové vyžitie budete môcť využívať rekreačné stredisko Kamenný Mlyn, prostredie okolitých lesov Vám poskytne možnosti pre turistiku či cyklistiku. Obec je taktiež vybavená potravinami, materskou školou, reštauráciami, nechýba ani pošta či lekáreň. 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti a nenavyšuje sa o ďalšiu províziu sprostredkovateľa. 

Ak hľadáte kvalitné komfortné bývanie v byte, ktorý poskytuje možnosť vyžitia sa na vlastnom pozemku, bezproblémové parkovanie vďaka vlastnej garáži, len 5 km od mesta Trnava v tichom prostredí s príjemnými susedmi, naviac s nízkymi mesačnými nákladmi, tento byt je práve pre Vás. Neváhajte a zarezervujte si obhliadku u nás skôr, ako Vás predbehnú iní. 

HYPOTÉKA

Kupujúci si u nás nemusia robiť žiadne starosti s vybavovaním úverov, všetko za Vás zistia a vybavia šikovní finančí poradcovia spoločnosti Brokeria. 

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková