press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/13
Športová ul.,
Nové Mesto nad Váhom
Cena : 

77 000€

SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT

PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII

PÔDORYS

Pre Vašu lepšiu predstavu o dispozícií nehnuteľnosti

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Športová ul.
Nové Mesto nad Váhom
3 izbový byt
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
Podlahová plocha:
76 m2
73 m2
BENEFITY:
Priestrannosť
Výborná dispozícia
Tichá lokalita
Lodžia 1x
Pivnica
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY Vám exkluzívne predstavuje pekný slnečný trojizbový byt nachádzajúci sa na 3.poschodí zrekonštruovaného panelového domu s novým výťahom. Byt sa nachádza v jednej z vyhľadávaných lokalít - Športová ulica

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Nehnuteľnosť je veľmi dobre dispozične riešená, pričom jej podlahová plocha predstavuje veľkorysích 73m2 + lodžia + pivnica. Po vstupe do bytu sa nachádzame v priestrannej chodbovej časti. Po pravej strane je umiestnená prvá spálňa bytu s nádherným výhľadom. Po ľavej strane chodby sa nachádza slnečná priestranná kuchyňa s kuchyňskou linkou tvaru L, pričom do tohto priestoru budúci majiteľ môže pohodlne umiestniť i väčší kuchynský stôl. Miestnosť disponuje taktiež väčšou samostatnou špajzou. Centrum bytu tvorí naozaj veľká obývacia miestnosť, z ktorej sa ďalej dostávame do druhej spálne s východom na lodžiu s roletami. Kúpeľňa je samostatná, oddelená od WC. K bytu prislúcha taktiež pivnica. 

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE:

Nehnuteľnosť je čiastočne zrekonštruovaná, čo značí výmenu pôvodných okien za plastové zn.Slovaktual (okrem jednej izby), plávajúce podlahy v obývačke, chodbe a kuchyni, steny sú v zachovalom udržiavanom stave, jadro je umakartové, čiastočne rekonštruované. Byt je vhodný pre majiteľa, ktorý plánuje prestavbu nehnuteľnosti v pôvodnom stave podľa svojich vlastných predstáv. 

Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza prešiel taktiež rekonštrukciou vrámci zateplenia, fasády, vchodových dverí, schránok, elektronického vrátnika, výťahovej kabíny, plastových okien v spoločných priestoroch. 

 

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI:

Lokalita disponuje plnou občianskou vybavenosťou, reštaurácie, športové vyžitie, bezproblémové parkovanie, škola, udržiavané príjemné prostredie. 
 

Neváhajte a informujte sa o možnosti obhliadky už dnes.

Cena je konečná, nenavyšuje sa, zahŕňa kompletný právny servis a možnosti financovania formou hypotekárneho úveru.