top of page
Fraštácka
Hlohovec
Cena : 

84 900 EUR

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT 

S  LOGGIOU + 2x pivnica

Virtuálna obhliadka

Oboznámte sa s dispozičným riešením nehnuteľnosti z pohodlia Vášho domova.

Snímka_obrazovky_2020-08-18_o_2.20.08.
Špecifikácia
nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Fraštácka
Hlohovec
3 izbový byt
Čiastočná
rekonštrukcia
Úžitková plocha:
68 m2
Balkón:   
ÁNO
BENEFITY:
Dispozícia
Loggia
2x Pivnica
Tichá lokalita
ondrejonas.png
POPIS NEHNUTEĽNOSTI
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj útulný, slnečný 3-izbový byt s loggiou, po čiastočnej rekonštrukcii z roku 2012-2014, nachádzajúci sa na 5/5 podlaží (2 byty na podlaží) zrekonštruovaného bytového domu bez výťahu na tichej ulici v bezprostrednej blízkosti centra mesta a rieky Váh, ul. Fraštácka, Hlohovec. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

 

https://my.matterport.com/show/?m=DfrAJxyjo8N

 

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje 68 m2. K bytu prislúcha loggia a 2 x pivnica (byt 62 m2 + 2x pivnica 6m2)

Po vstupe do nehnuteľnosti sa nachádzame v chodbe (4,74 m2) so vstavanou skriňou s rolldorom. Z chodby sa vchádza do priestrannej severozápadne orientovanej prechodnej obývacej izby, so vstupom do severozápadne orientovanej hlavnej spálne s výstupom na loggiu. Z chodby sa vchádza do juhovýchodne orientovanej samostatnej izby, juhovýchodne orientovanej kuchyne. Z chodby je vstup do do samostatnej kúpeľne a samostatnej toalety.

Pôvodná dispozícia ponúka možnosť úpravy, kde sa rozšíri kúpeľňa, kuchyňa sa prepojí s izbou kde sa vytvorí priechodná obývacia izba a ďalšie dve miestnosti vytvoria samostatné nepriechodné izby.

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU:

 

Byt prešiel v rokoch 2012 až 2014 postupnou čiastočnou rekonštrukciou: V izbách položená laminátové plávajúce podlahy, čomu predchádzalo vyrovnanie podláh, v obývacej izbe znížený strop s bodovým osvetlením, v hlavnej spálni, v izbe a chodbe vybudované vstavané skrine s rolldomrom,  keramický obklad v kuchyni, obklad umakartového jadra v kúpeľni a toalete, výmena rozvodov vody a odpadu, osadené plastové okná s izolačným dvojsklom. Kuchyňa a Kúpeľňa si od nového majiteľa budú vyžadovať rekonštrukciu, ktorá však ponúkne možnosť prestavby podľa svojich predstáv. 

 

Približne mnesačné náklady pre 4 osoby 170 € fond/nájom/voda, 30 € elektrina, 10 € plyn.

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTOVÉHO DOMU:

 

Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou spoločných častí a zariadení: zateplenie s novou fasádou, zateplenie a odizolovanie strechy, plastové okná, hlavný vstup s elektrickým vrátnikom, vymenené stupacie rozvody.

 

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI : 

Neďaleko centra mesta

Tichá a príjemná lokalita
2 x Pivnica

 

 

LOKALITA:

 

Byt sa nachádza na Fraštackej ulici (nefrekoventovaná, jednosmerná ulica), na skok do centra mesta a neďaleko rieky Váh s valom. V blízkosti detské ihrisko, základná škola, materská škola 10 minút chôdze od vlakovej a autobusovej stanice, s dostupnosťou na diaľnicu D1 do 10 minút. Príjemné prostredie s množstvom zelene, dobrou občianskou vybavenosťou, dobrým parkovaním v tichej časti mesta.

 

 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, cena sa už nenavyšuje.

ONDREJ KUKUČKA

realitný maklér pre Trnavu

NARKS-LRM-white-250.png
bottom of page