ul. Golianová
Trnava
Cena : 

125 000 eur

NA PREDAJ KRÁSNY 3-IZBOVÝ BYT 

po kompletnej rekonštrukcii

s BALKÓNOM a ZARIADENÍM

 

 

Virtuálna obhliadka

Snímka_obrazovky_2020-03-12_o_20.11.19.

Video-prezentácia

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Golianova
Trnava
3-izbový byt
Komplet.rek.
Úžitková plocha:
68 m2
Balkón:
áno
BENEFITY:
Rekonštrukcia
Veľké miestnosti
Veľká kuchyňa
Biokrb
Loggia
Príjemní susedia
Občianska vybavenosť
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj

krásny 3-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 3p/8p 

zrekonštruovaného bytového domu s výťahom, ulica Golianová, Trnava. 

TECHNICKÉ INFORMÁCIE: 

Nehnuteľnosť prešla v roku 2015 kompletnou rekonštrukciou. Pôvodná dispozícia bola rozsiahlo upravená, vďaka čomu v byte vznikol otvorený priestor kuchyne a obývacej časti. Kuchynská časť teraz disponuje veľkou kuchynskou linkou na mieru s akrilovými dvierkami, vybavená vstavanými spotrebičmi zn. Hotpoint Ariston (umývačka riadu, práčka, varná doska, digestor, rúra, mikrovlnka chladnička), bonusom je vyvýšená a hlbšia (80cm namiesto pôvodných 60cm) kvalitná pracovná doska. Priestor disponuje menším jedálenským stolíkom, avšak dostačný priestor pre väčší jedálenský stôl možno využiť v obývačke. Celý priestor je prepojený jednotnou podlahovou krytinou - talianskou veľkoformátovou dlažbou, ktorá bytu dodáva dojem priestrannosti a luxusu. Obývačka disponuje krásnym vstavaným biokrbom, ktorý spríjemní Vaše relax chvíle s rodinou či priateľmi. Dispozičnou premenou prešla i kúpeľňa, vďaka čomu boli na byte kompletne vymenené rozvody vody a odpadov. Eletkrické rozvody sú menené vrámci obývačky, kuchyne, kúpeľne a chodby. Vymenené boli taktiež pôvodné vstupné dvere za bezpečnostné protipožiarne a taktiež interiérové dvere so zárubňami v celom bytovom priestore. V spálni a detskej izbe boli osadené plávajúce podlahy. V byte je nový elektronický vrátnik. 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

 

Úžitková plocha bytu predstavuje 68 m2 + pivnica + zasklenená loggia. 

Pre dokonalú orientáciu v dispozičnom riešení domu Vám ponúkame špičkovú rituálnu prehliadku nehnuteľnosti na https://my.matterport.com/show/?m=RkvM9vWSpyW

Byt je kúpou voľný.

ROZSHAH REKONŠTRUKCIE BYTOVÉHO DOMU: 

Bytový dom bol zateplený a má novú fasádu. Predný i zadný vchod majú nové bezpečnostné plastové dvere a elektronický vrátnik. V blízkej dobe plánovaná výmena výťahu. Vnútorné priestory sú udržiavané a čisté, o údržbu a čistotu sa stará externá firma,

LOKALITA: 

V lokalite je skvelá občianska vybavenosť: vo vnútrobloku sa nachádza detské ihrisko, v blízkosti štátna aj súkromná škola a škôlka, dobré parkovanie, dobré susedské vzťahy. 

CENA:

Bezkonkurenčná Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

HYPOTÉKA

Kupujúci si u nás nemusia robiť žiadne starosti s vybavovaním úverov, všetko za Vás zistia a vybavia šikovní finančí poradcovia spoločnosti Brokeria. 

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková 

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené