1
1

press to zoom
3
3

press to zoom
12
12

press to zoom
1
1

press to zoom
1/12

SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT 

PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII

Kukorelliho, Piešťany
Cena : 

80 000 EUR

PÔDORYS

Pre Vašu lepšiu predstavu o dispozícií nehnuteľnosti

POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita
Kukorelliho

Piešťany

Typ nehnuteľnosti
3 izbový byt
Stav
Čiastočná
rekonštrukcia
Úžitková plocha:
64 m2

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY Vám exkluzívne predstavuje slnečný trojizbový byt, nachádzajúci sa na prízemí tehlového bytového domu vo vyhľadávanej tichej príjemnej lokalite blízko centra - ulica Kukorelliho, Piešťany. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Nehnuteľnosť je výborne dispozične riešená a poskytuje množstvo priestoru pre zrealizovanie predstáv dispozičných zmien a následných moderných rekonštrukcií pre budúceho majiteľa. Chodbová časť poskytuje priestor pre prípadne rozšírenie kúpeľne a wc, ktoré sú v súčasnosti samostatné. Po ľavej strane chodby sa nachádza obývacia izba priechodzia so spálňou/detskou izba. Obe izby sú orientované na západ. Na východnej strane nehnuteľnosti sa nachádza priestranná kuchyňa so špajzovou skrinkou a taktiež ďalšia izba. Dispozícia bytu sa dá prispôsobiť mnohým potrebám jeho budúceho majiteľa. Byt pôsobí veľmi priestranným a príjemným dojmom hneď po vstupe do interiéru. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE:

Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou. V celom byte boli osadené kvalitné plastové okná, merače spotreby na jednotlivé radiátory, celý byt bol vystierkovaný a vymaľovaný. Byt taktiež disponuje moderným video-vrátnikom, návšteva Vás teda nikdy neprekvapí. Jadro (kúpeľňa + WC) je umakartové, vhodné na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza bude v blízkej budúcnosti prechádzať rekonštrukciou fasády a zateplením. Vstupné dvere sú bezpečnostné, v spoločných priestoroch boli osadené plastové okná. 

K bytu prislúcha pivnica. 

 

Okrem príjemnej energie samotnej nehnuteľnosti Vás určite potešia i milí nekonfliktní susedia. 

Neváhajte a informujte sa o možnosti obhliadky v tejto jedinečnej nehnuteľnosti už dnes. 

Cena sa nenavyšuje, zahŕňa kompletný právny servis a možnosti financovania formou hypotekárneho úveru.