Na predaj 3 izbový byt s balkónom Smolenice
Na predaj 3 izbový byt s balkónom Smolenice

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Smolenice
Na predaj 3 izbový byt s balkónom Smolenice

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Smolenice
Na predaj 3 izbový byt s balkónom Smolenice

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Smolenice
Na predaj 3 izbový byt s balkónom Smolenice

1/22

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Štúrová, Smolenice
Licencia-LRK-color-500.png
Cena : 

111 900 EUR

NA PREDAJ 

ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT

 S VEĽKOU LOGGIOU 

A VEĽKOU MUROVANOU PIVNICOU

 

Matterport-3D.png

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Snímka obrazovky 2021-03-10 o 20.42.18.
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Štúrova, Smolenice
Typ:
3 izbový byt
Stav:
Loggia:
Kompletná rekonštrukcia
Áno
Úžitková plocha:
82 m2
Podlahová plocha
66 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný 3-izbový byt typu "Bauring" s veľkou loggiou a veľkou murovanou pivnicou. Byt sa nachádza na 4p./4p zrekonštruovaného panelového bytového domu bez výťahu, lokalita Štúrova, obec Smolenice. 

​ 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení prosím vstúpte do našej Virtuálnej prehliadky: 

 

https://my.matterport.com/show/?m=TMMLfb6d7vR

Nehnuteľnosť je byt typu Bauring, dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v priestrannej predsieni o veľkosti 3,68m2. Po ľavej strane sa nachádza komora (3,04m2), ktorú možno plnohodnotne využívať ako šatník. Centrum bytu tvorí veľká slnečná obývačka (21 m2) s východom na priestrannú loggiu s krásnym výhľadom, pričom obývacia izba je otvorene prepojená s kuchyňou (7,11m2). Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou a voľne stojacim plynovým sporákom. Denná časť bytu je následne oddelená chodbou o veľkosti 2,83m2 od spálne (11,61m2) a detskej izby (12,73 m2). Kúpeľňa (3,15m2) je vybavená vaňou, skrinkou s umývadlom, priestorom pre práčku, pričom priestor je presvetlený a odvetrávaný veľkým oknom. WC je samostatné s vlastným umývadlom. Vďaka svojej orientácií (V/Z) je byt výborne presvetlený.  Plusom bytu je zariadenie, ktoré zostáva na nehnuteľnosti. Zdrojom vykurovania v byte je vlastný plynový kotol. K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica o veľkosti 16m2. 

REKONŠTRUKCIA BYTU:

​​

Byt prešiel v r.2018 kompletnou rekonštrukciou: plastové okná s izolačným 2-sklom so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, interiérové parapety, laminátové podlahy v kombinácií s dlažbou,  interiérové dyhované dvere v obložkových zárubniach, protipožiarne vstupné dvere, rozvody elektriny vrátane ističov, vody, kanalizácie, kúrenia, nové radiátory, vápenné hladké omietky, zrekonštruovaná kúpeľňa (keramický obklad, dlažba, sanita), rekonštuované WC, zrekonštruovaná loggia (podlaha, zábradlie, parapety). 

​​​​

REKONŠTRUKCIA DOMU:

Bytový dom prešiel v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou spočívajúcou: nové vstupné dvere 2x, zvončeky a schránky, plastové okná v spoločných priestoroch, zrekonštruovaná strecha, loggie, vymenené klampiarske prvky, zateplenie, fasáda, udržiavané okolie domu.

LOKALITA: 

Byt sa nachádza na ulici Štúrova, obec Smolenice. Obec leží na úpätí Malých Karpát v okrese Trnava, 50 km severovýchodne od Bratislavy a 25 km severozápadne od Trnavy.  Železničná stanica jje vzdialená 4km od centra obce. V obci sa nachádza základná škola s materskou školou, súkromná materská škola, potraviny (COOP jednota, CBA, BALA), lekáreň. Počet obyvateľov: 3225.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti a hypotekárne poradenstvo. 

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková