Na predaj 4-izbový byt Hollého Zlatovce Trenčín
Na predaj 4-izbový byt Hollého Zlatovce Trenčín

Na predaj 4-izbový byt Hollého Zlatovce Trenčín
Na predaj 4-izbový byt Hollého Zlatovce Trenčín

Na predaj 4-izbový byt Hollého Zlatovce Trenčín
Na predaj 4-izbový byt Hollého Zlatovce Trenčín

Na predaj 4-izbový byt Hollého Zlatovce Trenčín
Na predaj 4-izbový byt Hollého Zlatovce Trenčín

1/28

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Hollého, Zlatovce
Trenčín
Licencia-LRK-color-500.png
Cena : 

109 900 EUR

PREDANÉ

 4 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

 

Matterport-3D.png

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Snímka_obrazovky_2020-07-11_o_10.44.46
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
J. Hollého, Kvetná
Trenčín
4 izbový byt
Kompletná
rekonštrukcia
Balkón:
Áno
Úžitková plocha:
87,23 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj útulný, 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na 1. poschodí (nie prízemie) druhom nadzemnom podlaží zrekonštruovaného panelového domu s výťahom.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

 

https://my.matterport.com/show/?m=bd9EufWguVc

 

Úžitková plocha bytu predstavuje 80,66m2 + loggia  5,25 m2 + pivnica 1,32 m2

Byt prešiel rozsiahlou úpravou dispozície. Po vstupe cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v otvorenej dispozícií predsiene (4,64 m2) prepojenej s obytnou halou, pričom z predsiene je prístupná špajza s komorou (0,91 m2 a 0,81 m2) a kuchyňa (8,55 m2). Kuchyňa disponuje novšou kuchynskou linkou na báze drevne hmoty s osadeným  nerezovým drezovým umývadlom a kombinovanou (plynová + indukčná) varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom. V pôvodnej chodbe s kúpeľňou a WC bola vytvorená obývačka - obytná hala, ktorá tvorí centrum bytu. V obývačke je uložený elektrický krb s termostatom. Z obývačky sa dostávame do veľkej slnečnej detskej izby s výstupom na balkón ( 17,21  m2), orientovanej na Východ. Druhá detská izba s orientáciou na západ (12,08 m2) je prechodová so spálňou (12.08m2) orientovanou na východ. 

Byt disponuje vskutku veľkou kúpeľňou s rohovou vaňou, skrinkovou zostavou vo farbe biely lesk, priestorom pre práčku a umývadlom so skrinkou (6,12 m2). WC je oddelené (1,35 m2).

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU:

 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou s úpravou dispozície, pri ktorej boli osadené nové rozvody elektrickej energie, teplej a studnenej vody, kanalizácie a zemného plynu, vyhotovené úpravy stien (omietky s malovkou), nové podlahy (veľkoplošné laminátové podlahy v kombinácií s keramickou dlažbou), plastové okná s vnútornými žaluziami, zateplená balkónová stena, osadená mrazuvzdorná dlažba na balkóne, na radiátoroch boli osadené merače tepla, nové vstupné bezpečnostné dvere s viacbodovým istením, vnútorné interiérové dyhované dvere osadené v drevených zárubniach, keramický obklad stien v kúpeľni a WC, sanita. 

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTOVÉHO DOMU:

 

Bytový dom má jeden vchod o 8 nadzemných podlažiach a jedným podzemným podlažím, kde sa nachádzajú spoločné priestory a pivnice. Vchod do bytového domu je na úrovni prvého nadzemného podlažia s bezbariérovým výstupom. Bytový dom bol v minulosti opatrený teploizoloačnou perlitovou omietkou, bol vymenený strešný plášť,  vrátane nových vrstiev tepelnej izolácie. Taktiež boli vymenené stúpacie rozvody teplej a studenej vody, kanalizácie a zemného plynu, v spoločných priestoroch boli osadené plastové okná, nové vstupné vchodové dvere, elektronický vrátnik, nový výťah. Vykurovanie bytov je zabezpečené kotolňou umiestnenou v lokalite sídliska.  

 

LOKALITA:

Lokalita, ul. J. Hollého, sídlisko Kvetná patrí medzi obľúbené a vyhľadávané lokality vrámci mesta Trenčín. V blízkej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - nákupné stredisko, obchody s potravinami, LIDL,  reštaurácie, základná škola, stredná škola, pošta, zástavka MHD, detské ihrisko, športoviská, veľmi blízko do centra. 

 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková