1-izbový byt Nové Mesto nad Váhom

press to zoom

1-izbový byt Nové Mesto nad Váhom

press to zoom

1-izbový byt Nové Mesto nad Váhom

press to zoom

1-izbový byt Nové Mesto nad Váhom

press to zoom
1/15
Kapitána Nálepku  
Nové Mesto n. Váhom
Cena : 

42 000€

SLNEČNÝ 1-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT 

PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII

Videoprezentácia

Pozrite si našu videoprezentáciu nehnuteľnosti. Robíme pre Vás viac. Chceme, aby ste sa už teraz cítili ako by ste tam boli. 

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Kpt. Nálepku
Nové Mesto n.Váhom
1 izbový byt
Čiastočná
rekonštrukcia
Podlahová plocha:
32 m2
BENEFITY:
Tehlový bytový dom 
Balkón 
Veľký oplotený pozemok
Vlastná kotoľňa 
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZERVOVANÉ

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY Vám exkluzívne predstavuje slnečný jednoizbový byt s balkónom nachádzajúci sa na 2.poschodí z dvoch, tehlového domu vo vyhľadávanej tichej príjemnej lokalite - ulica Kapitána Nálepku.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Tento jednoizbový byt disponuje podlahovou plochou 32 m2 + balkón. V byte sa nachádza väčšia kuchyňa s kuchynskou linkou, chladničkou a dostatkom priestoru pre kuchynský stôl, slnečná izba so šatníkovou skriňou disponujúca taktiež výstupom na balkón, kúpeľňa so sprchovým kútom prepojená s WC. 

K bytu taktiež prislúcha pivnica. 

 

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU: 

 

Byt prešiel čiastočnou rekonštukciou spočívajúcou vo výmene pôvodných okien za plastové so sieťkami a žalúziami, nové elektrické ističe, dlažba na chodbe a v kuchynskom priestore. Priestor bytu bol vymaľovaný, steny a stropy sú udržiavané. Bytové jadro je murované, v izbe sa nachádzajú drevené parkety a liatinové radiátory s meračmi spotreby tepla. 

BYTOVÝ DOM:

 

V celom priestore tehlového domu boli vymenené pôvodné okná za plastové, vchodové dvere sú bezpečnostné. Vnútorný spoločný priestor pôsobí veľmi udržiavano. Výhodou je veľký pozemok 1291m2, na ktorom sa bytový dom nachádza. Okrem posedenia s niekoľkými lavičkami Vám radosť urobí možnosť pestovania zeleniny vo vlastnej časti záhradky. Celý pozemok je oplotený a poskytuje majiteľom bytov súkromie. Ďalšou výhodou bytového domu je jeho vlastná kotoľňa.  

LOKALITA: 

Lokalita prosperuje plnou občianskou vybavenosťou, zástavka MHD, MŠ, ZŠ, autobusová a vlaková stanica, sieť obchodov a služieb. 

CENA

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti a taktiež možnosť hypotekárneho poradenstva. 

 

podorys nemcova.png