Záblatie, Trenčín
Cena : 

225 000 EUR

NA PREDAJ 

 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

 S PREKRYTOU TERASOU  

2X PARKOVACIE STÁTIE

 

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Snímka obrazovky 2021-02-14 o 11.15.06.
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Ku Kyselke, Záblatie
Trenčín
4 izbový RD
Stav:
Holodom 
Novostavba 2021
Terasa
Áno
Úžitková plocha:
184 m2
Pozemok: 
488 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestrannú stavbu 4-izbového Rodinného domu typu Bungalov s prekytou terasou, 2x parkovacím státím, v časti Ku Kyselke, Záblatie, Trenčín. 

TECHNICKÝ STAV : 

Rodinný dom bude dokončený a kolaudovaný apríl/máj 2021. Stavba je samostatne stojaci jednopodlažný objekt s odkladacím priestorom na pochôdznej povale. Krov je väzníkový. 

 

Stavba je zakladaná na základových betónových pásoch + armatúra. Priamo na základových pásoch sú ďalej uložené debniace tvárnice s betonárskou výstužou. Na pripravenom podklade bola umiestnená kari sieť a následne betónová platňa b20 s hydroizoláciou IPA. Sokel je izolovaný prostredníctvom extrudovaného polystyrénu XPS 50mm. Podlahy izolované  Obvodovové murivo je z tvaroviek Porfix hrúbky 300 mm, ktoré májú výborné tepelno - izolačné vlastnosti a vďaka veľkému množstvu malých vzduchových bubliniek v pórobetóne sa výborne vyrovnávajú s vonkajšími zmenami teplôt. Pórobetón chráni pred chladom, rovnako ako aj pred teplom v miestnosti. Tvárnice PORFIX zaručujú vynikajúcu mikroklímu a paropriepustnosť interiéru. Obvodový plášť je zateplený hr. 18cm. Priečne murivo je Porfix 150 mm. Krov je väzníkový KON-Truss, škridľa Terran danubia. Strop je zateplený sklenou vatou hrúbky 300mm. Okná sú Gavaplast s izolačným 3-sklom. Kúrenie je v celom dome podlahové z plastohlinníku (15 okruhov), ako zdroj tepla bude slúžiť plynový kotol. Omietky sú vápennocementové. 

 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: 

 

https://my.matterport.com/show/?m=wmS6frA65n2

Podlahová plocha domu predstavuje 120 m2 + 26 m2 prekrytá terasa + 38 m2 podkrovie. 

 

Rodinný dom ponúka ideálne veľkosti izieb (2x decká izba 13,5m2, spálňa s vlastnou kúpeľňou 18,8m2), dostatok úložných priestorov ako aj prekrytú terasu, čím dokonale spĺňa nároky na bývanie dnešnej doby. Vysoká miera súkromia jeho obyvateľov je zabezpečená rozdelením dispozície na dennú a nočnú časť, ktorú je možné oddeliť aj dverami. Srdce domu tvorí priestranná obývacia izba s krbom (32,84 m2). Je orientovaná do záhrady a zároveň je z nej pohodlne prístupná terasa domu. Na prekrytú terasu sa bez problémov zmestí aj jedálenský stôl, takže rodinná oslava alebo grilovačka v záhrade nie je problém. Kuchyňa (10,14 m2) je navrhnutá tak, aby ste z nej mali čo najlepší prehľad o dianí v dome, to znamená, že je zabezpečený výhľad do záhrady, ale aj na ulicu a vstup do domu. Ku kuchyni prislúcha praktický priestor špajzy (2,31 m2), ktorý je priamo vetrateľný oknom. Sezónne veci môžete uložiť v podkroví domu na ploche o veľkosti 38m2, ktorá je prístupná sťahovacími schodami z predsiene. Okrem vlastnej kúpeľňe v spálni je v dome umiestnená samostatná kúpeľňa s priestorom na vaňu, 2x umývadlo, sprchovú kút a WC o veľkosti 8,92 m2 a samostatné WC s umývadlom o veľkosti 1,95m2. Nechýba ani technická miestnosť pre umietnienie kotla a práčky o veľkosti 2,70m2. 

Dom sa predáva v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč. 

POZEMOK: 

​​

Pozemok je rovinatý o výmere 488 m2. 

​​​​

INŽINIERSKE SIETE: 

RD je napojený na inžinierke siete – verejný vodovod, elektrická energia, zemmný plyn, kanalizácia.

LOKALITA: 

Dom sa nachádza v novovybudovanej štvrti rodinných domov, časť Ku Kyselke, Záblatie, Trenčín. 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková 

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené
Na predaj novostavba bungalov Trenčín Záblatie Ku Kyselke