1/28
Červeník, okres Hlohovec
Cena : 

124900€

DVOJGENERAČNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM

PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII

PREDANÉ

Videoprezentácia

Pozrite si našu videoprezentáciu nehnuteľnosti. Robíme pre Vás viac. Chceme, aby ste sa už teraz cítili ako by ste tam boli. 

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Červeník
okres Hlohovec
5 izbový Rodinný dom
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok:
Podlahová plocha:
520 m2
203 m2
BENEFITY:
Veľkometrážnosť
Priame centrum obce
Elektrina v medi
Lodžia 2x, Terasa 2x
Pivnica
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDANÉ

PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj samostatne stojaci dvojgeneračný

5-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v srdci obce Červeník.

 

Dvojpodlažný dom je postavený na rovinatom pozemku o veľkosti 520m2, s možnosťou dokúpenia rovinatého pozemku umiestneného za domom. Výstavba domu bola započatá v roku 1968, kolaudácia bola zrealizovaná v roku 1971.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Dom je dispozične veľmi dobre riešený a poskytuje priestor i pre dve rodiny. Na prízemí sa nachádza veľká priechodná obývačka (23m2) s východom na terasu, izba slúžiaca ako kuchyňa s vývodmí prípadne detská izba (12,4m2), priestranná spálňa (22,56m2), kúpelňa so sprchovým kútom, schodisko do pivnice i na prvé poschodie. Na poschodí, ktoré zrkadlí dispozíciu prízemia sa nachádza kuchyňa s kuchynskou linkou (12,4m2), jedálenským stolom a východom na terasu (7,2m2), veľká obývačka (22,56m2), spálňa, zrekonštruovaná kúpeľňa, hala využívaná ako pracovný priestor, špajza, výstup na veľkú slnčenú terasu (9,54m2). Celý dom je podpivničený (garáž s elekrickou bránou, skladová miestnosť, technická miestnosť s plynovým kotlom a kotlom na tuhé palivo). Pred vstupom do domu sa nachádza ďalšia terasa výborná pre posedenie v letných večeroch (9,52m2). Pred domom sa nachádza i vyhradené parkovanie pre viacero áut. 

 

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE:

Dom bol čiastočne zrekonštruovaný: 1984 ústredné kúrenie, 1995 plynofikácia, 2008 plastové okná so žalúziami, 2009 komín, 2010 garážová brána, 2013 dlažba terasy, 2015 plynový bojler, ďalej boli rekonštruované podlahy, vymaľované interiérové priestory, zateplenie zadnej strany domu v r.2018, elektrika je v medi. 

Dom je v udržiavanom veľmi dobrom stave, postavený z kvádra v tvare kocky. (viď video). 

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: plyn, elektrina, kanalizácia, voda zo studne i obecný vodovod. Na pozemku sa nachádza posedenie s krbom, dielňa.

LOKALITA: 

Obec Červeník je križovatkou miest PIešťany (17km), Hlohovec (6km),Trnava (16km). V obci je rímskokatolícky kostol Obetovania Panny Márie vystavaný v rokoch 1726-87. V obci sú viaceré kamenné plastiky. Budúcim majiteľom určite učarí kultúrna atmosféra obce počas festivalov, a rôznych zábavných podujatí. V blízkosti sa nachádza veľké jazero vhodné na večerné prechádzky či lov rýb, mini zoo s muflónmi, konín, športoviská. 

Neváhajte a informujte sa o možnosti obhliadky už dnes.

Cena je konečná, nenavyšuje sa, zahŕňa kompletný právny servis a možnosti financovania formou hypotekárneho úveru.