1/20
Ivanská cesta, Bratislava
Cena : 

167 000€

KOMFORTNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

A LOGGIOU

PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Virtuálna obhliadka

Snímka_obrazovky_2019-10-27_o_22.33.08.p
Špecifikácia
nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Ivanská cesta
Bratislava-Ružinov
2 izbový byt
Stav:
Kompletná
rekonštrukcia
Úžitková plocha:
58 m2
Balkón:   
Áno 
BENEFITY:
Kompletná rekonštrukcia
2x balkón
3 byty na poschodí
Občianska vybavenosť
Nový tichý výťah
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZEREVOVANÉ !!!

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný krásny, slnečný dvojizbový byt s 1 balkónom a 1 loggiou, po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 5. nadzemnom podlaží 6 podlažného zrekonštruovaného panelového bytového domu, ulica Ivanská Cesta, Bratislava - Ružinov. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: 

https://my.matterport.com/show/?m=KnwrBZmzE1G

​​​Byt po čiastočnej zmene dispozície je veľmi dobre účelovo riešený. Jeho úžitková plocha predstavuje 58m2 + balkón + loggia + murovaná pivnica. Po vstupe do bytu sa nachádzame v chodbovej časti, pričom po pravej strane sa nachádza samostatné WC. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom s priestorom pre práčku. Kuchyňa je oddelená, vybavená kuchynskou linkou na mieru, pričom je možné umiestniť menší jedálenský stôl. V kuchyni sa nachádza výstup na balkón orientovaný do medzi bloku so zeleňou. Obývacia izba je slnečná, priestranná, s výstupom na veľkú zasklenenú loggiu. Priestor obývacej izby umožňuje umiestnenie väčšieho jedálenského stola. Obývacia izba s loggiou sú juho-východne orientované. Obývacia izba je priechodná so vstupom do spálne. Severo-západne orientovaná spálňa budúcemu majiteľovi poskytne ako dostatok úložného priestoru tak i priestor pre veľkú posteľ či detskú postieľku. 

 

K bytu prislúcha mjrovaná pivnica. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU: 

Byt prešiel  kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou, pri ktorej došlo k výmene všetkých prvkov krátkodobej životnosti, vrátane rozvodov ZTI a elektroinštalácie, ktorá bola uskutočnená v r. 2015. Podlaha v obývacích miestnostiach je plávajúca z laminátových podláh, v miestnosti chodby a kuchyne je keramická dlažba. Kúpeľňa a WC sú taktiež po prestavbe. V kúpeľni je osadený sprchový kút so sedacou vaničkou. V priestore inštalačnej šachty je osadený elektrický ohrievač na prípravu TUV. Okná sú plastové s tepelnoizolačným zasklením a s hliníkovým kovaním. Povrchové úravy stien a stropov sú pačokové omietky so stierkami v kombinácií s dekoratívnymi omietkami. Celý byt má závesný podhľad zo sádrokartónových platní so zabudovaným bodovým osvetlením. V kuchyni je zánovná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (elektrická varná doska, teplovzdušná rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnná rúra. Radiátory sú liatinové.

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom bol postavený v roku 1969 , pričom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: zateplenie, fasáda, vstupné dvere, elektronický vrátnik, poštové schránky, výťah, balkóny, vnútorné priestory sú v dobrom udržiavanom stave.

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: 

Kompletná rekonštrukcia
2x balkón
Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou
Zrekonštruovaný bytový dom 
Nový tichý výťah
Len 3 byty na poschodí

LOKALITA: 

Byt sa nachádza v lokalite s plnou občianskou vybavenosťou. V bezprostrednej blízkosti AVION, LIDL, IKEA, základná škola, MHD (linka 61 z Letiska priamo na Hlavnú stanicu), dostupnosť na diaľnicu D1 do 5 minút, parkovanie pred domom.

CENA:

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, nenavyšuje sa o ďalšiu províziu RK. 

ONDREJ KUKUČKA

realitný maklér pre Trnavu

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené