Dolný Lopašov, okres Piešťany
Cena : 

726 000 EUR

NA PREDAJ FARMA WHITE PONNY 

NA VEĽKOLEPOM POZEMKU, NOVOSTAVBA KRÁSNEHO RD a ZABEHNUTÁ REŠTAURÁCIA

PRÍLEŽITOSŤ NA NÁDHERNÝ ŽIVOT / VÝBORNÁ PODNIKATEĽSKÁ INVESTÍCIA 

 

 

PROMO VIDEO SPOT

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Rodinný dom

Rd-Dolny-Lopasov-Dollhouse-View.jpg

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Reštaurácia

Dolny-Lopasov-Dollhouse-View.jpg
ŠPECIFIKÁCIA
Lokalita:
Typ:
Dolný Lopašov
okr.Piešťany
Farma
Rodinný dom 
Reštaurácia
Stav:
Novostavba RD
 
Reštaurácia- rozsiahla rekonštrukcia
Areál:
7 888m2
Benefity:
Nevídaná ponuka
Krásna novostavba RD
Obrovský pozemok
Zabehnutá prevádzka
Reálna farma
Tichá lokalita 
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásnu FARMU. Farma sa nachádza v lokalite Dolný Lopašov na pozemku s rozlohou 7 888 m/2.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI A ĎALŠIE MOŽNOSTI :

 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

RODINNÝ DOM : https://my.matterport.com/show/?m=KjgSb6e12ha

REŠTAURÁCIA : https://my.matterport.com/show/?m=1J2H5PsS5xf

 

 

 

Ďalšie možnosti: Charakter pozemku umožňuje rozšíriť možnosti podnikania o rôzne druhy. Na pozemku možno postaviť ďalšie domy, stajne, mini-zoo/farmu, chov koní, agroturistika, záhradníctvo alebo súkromné sídlo.

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE :

 

Na pozemku sa nachádza sedliacký dom z roku 1939 a 5 ročná novostavba rodinného domu. Sedliacký dom je postavený z kameňa, pálenej a nepálenej tehly. Okná sú pôvodné kastlové a drevená brána. Sedliacky dom je rozdelený na reštauračnú prevádzku a hospodársku časť + vonkajšia pivnica. K reštauračnej prevádzke prislúcha uzatvorený dvor a letná terasa, ktorá je situovaná pred domom. Prevádzka disponuje miestnosťou s barom, chodba, kuchyňa, samostatné WC pre zákazníkov a 2 miestnostami na sedenie. Kapacita každej z miestností je 25 miest. Miestnosti pre personál disponujú WC, kúpeľnou šatňou a skladom. Barová časť ma vlastnú kuchyňu, WC a sklad. V barovej časti prebehla rekonštrukcia vodovodnych a elektrických rozvodov v roku 2018. Hospodárska časť disponuje maštaľou, stajňou a chlievmi, ktoré sa momentálne využívajú na chov hydiny a poníkov. Inžinierske siete sú vedené až do hospodárskej časti (voda, elektrina, plyn, vlastný septik a taktiež je v objekte dostupná užitková voda z dvoch studní ).

 

Rodinný dom je postavený z tvárnic Ytong ( Lambda 375 - unikátna kombinácia pevnosti, hmotnosti a vodivosti. Fasádu dopĺňa komplet keramický obklad. Krov je skonštruovaný z prvkov Balex Metal. Komín Stadreko. Kúrenie je podlahové vodné. Plynový kotol Viessmann. V dome sa nachádza kombinácia veľkoformátovéj španielskej dlažby a plávajúca podlaha Barlinek v samostatných izbách. Stropy su drevené. Omietky vápeno-cementové. Drevené okná a dvere Mirador 3-sklo. Vonkajšia terasová dlažba ABW Plazza. Vonkajšie terasy su zastrešené. K rodinnému domu prislúcha rozľahlý pozemok. Časť pozemku tvorí sad a časť užitková a okrasná záhrada. Na pozemku sa nachádza predpríprava na jazierko alebo bazén. Široká príjazdová cesta, nové ploty, zastrešené státie pre 2 autá. Ďalšou súčasťou pozemku je potenciálny stavebný pozemok vedený ako zastavané plochy a nádvoria (992 m2 + prípojka vody). Prístup na pozemok je aj zo zadnej časti po spevnenej ceste.

 

LOKALITA:

 

Farma sa nachádza v lokalite Dolný Lopašov, Dolný Lopašov je obec na Slovensku, ktorá leží na juhovýchodnom okraji Malých Karpát po oboch stranách Lopašovského potoka. Obec sa nachádza v blízkej dostupnosti do mesta Senica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťan, Hlohovca a Trnavy. V obci Dolný Lopašov sa nachádza škola, materská škola, pošta, kostol, potraviny. Materské a komunitné centrá a taktiež kluby ako je napr. turistický, futbalový…

 

CENA :

 

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ONDREJ KUKUČKA

realitný maklér pre Trnavu

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené