press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/11

SLNEČNÝ 1-IZBOVÝ BYT

PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII A ZA

SKVELÚ CENU!

Trenčianska ul., Nové Mesto nad Váhom
Cena : 

38 000 EUR

PÔDORYS

Pre Vašu lepšiu predstavu o dispozícií nehnuteľnosti

POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita
Trenčianska ul.

Nové Mesto n.Váhom

Typ nehnuteľnosti
1 izbový tehlový byt
Stav
Čiastočná
rekonštrukcia
Podlahová plocha:
35 m2
Úžitková plocha:
37 m2

 

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj slnečný jednoizbový byt s balkónom, nachádzajúci sa na druhom poschodí tehlohového bytového domu s výťahom. 

 

Byt sa nachádza na ulici Trenčianska v okresnom meste Nové Mesto nad Váhom. 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Byt je dispozične veľmi dobre riešený pričom s podlahovou plochou 35 m2 patrí k výmerovo väčším jednoizbovým bytom. Po vstupe sa nachádzame v priestrannej chodbe s dostatkom priestoru pre menšiu šatníkovú skriňu prípadne botník. Po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa spojená s WC, miestnosť disponuje sprchovým kútom. Z chodby po pravej strane sa dostávame do veľkej slnečnej izby s východom na balkón. V byte sa nachádza i veľká samostatná kuchyňa s kuchynskou linkou a sedacou lavicou.

 

Byt sa predáva čiastočne zariadený - kuchynská linka, malá chladnička, sedacia zostava, stôl v kuchyni, skriňa v izbe. 

 

 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE:

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Osadené boli nové plastové okná so žalúziami a čiastočne so sieťkami proti hmyzu. V byte boli menené podlahy - plávajúca podlaha v kombinácií s dlažbou. Jadro je murované. Menené boli taktiež vykurovacie rozvody, radiátory sú liatinové. Elektrické rozvody sú v medi. Menené boli taktiež vstupné dvere, interiérové dvere boli menené čiastočne. 

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nové výťahy, nový vchod, nové schránky, plánovaná rekonštrukcia fasády a zateplenie domu. 

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI:

Veľkou výhodou je vlastná kotolňa bytového domu, ktorá prispieva k nízkym vykurovacím nákladom, a taktiež množstvo parkovacieho miesta pred bytovým domom, vďaka ktorému zaparkujete bez problémov i v neskorých nočných hodinách. V tesnej blízkosti sa nachádza Stredná odborná škola, reštaurácia, Fast-food, Tesco, sieť obchodov a služieb. 

 

Neváhajte a informujte sa o možnosti obhliadky už dnes.

Cena je konečná, nenavyšuje sa, zahŕňa kompletný právny servis a možnosti financovania formou hypotekárneho úveru.