Opoj, Trnava
Cena : 

104 900 EUR

NA PREDAJ KRÁSNA NOVOSTAVBA

2 IZBOVÝ BYT S KOMPLET ZARIADENÍM

A PARKOVACÍM STÁTÍM

Virtuálna obhliadka

Oboznámte sa s dispozičným riešením nehnuteľnosti z pohodlia Vášho domova.

Snímka_obrazovky_2020-08-30_o_12.36.40
Špecifikácia
nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Opoj
Trnava
2 izbový byt
Novostavba
Úžitková plocha:
70 m2
Balkón:
Áno
VÝHODY:

Novostavba

Kompletne zariadený

Moderná otvorená dispozícia

Veľké francúzske okná v obývačke

Bezbarierový prístup

Tichá a príjemná lokalita
Krásny výhľad
Parkovacie státie
Pivnica
POPIS NEHNUTEĽNOSTI
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásnu novostavbu priestranného moderne kompletne zariadeného 2 - izbového bytu s veľkým balkónom a parkovacím státím, v príjemnej lokalite obce Opoj v blízkej dostupnosti Trnavy. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=iAFzPXcnxn6

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje 70 m2. K bytu prislúcha severo-západne orientovaný balkón s rozlohou veľkorysých 7 m2 a pivnica 2 m2 (byt 61 m2 + balkón 7 m2 pivnica 2 m2). Byt sa predáva s vonkajším parkovacím státím a kompletným zariadením.

Po vstupe do nehnuteľnosti cez bezpečnostné protipožiarne dvere sa nachádzame v chodbe (8,37 m2) . Z chodby sa vchádza do priestrannej severo-západne orientovanej obývacej izby s veľkými francúzskymi oknami, prepojene s kuchyňou a jedálenskou sekciou (31,14 m2) , s výstupom na severo-západne orientovaný balkón (7 m2). Z chodby sa taktiež vchádza do severo-východne orientovanej hlavnej spálne (16,7 m2) a do krásnej kúpeľne s toaletou.

 

TECHNICKÝ STAV BYTU:

 

Byt bol dokončený a zariadený v roku 2018. V izbách položená laminátové plávajúce podlahy, v chodbe a kuchyni položená keramická dlažba, osadené interiérové dvere s obložkami, do kúpeľne osadené posuvné dvere, v kuchyni osadená kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, indukčná varná doska, digestor, samostatne stojaca dvojdverová americká chladnička s mrazničkou. V hlavnej spálni osadená vstavaná skriňa s rolldorom na celú dĺžku steny. Kúpeľňa obložená kvalitným veľkometrážovým keramickým obkladom, vybudovaný presklený sprchový kút s dažďovou hlavicou.

 

Byt sa predáva kompletne zariadený (okrem televízora).

 

Približne mesačné náklady pre 2 osoby 105 € nájom + 30 € elektrina (pri ročnom vyúčtovaní vždy preplatok)

 

TECHNICKÝ STAV BYTOVÉHO DOMU:

 

Objekt, bytový dom kolaudovaný v roku 2018, bol postavený moderným systémom z filigranových železobetónových panelov, vďaka ktorým dosiahla stavba nadštandartné vlastnosti, ako napríklad: akustické vlastnosti medzi bytmi 52-56 dBA, presnosť a rovinnatosť stien, povrchová úprava hladkou stierkou, rýchla výstavba bez mokrých procesov. spolu so zateplením hrúbkou 15cm a oknami s trojsklom, dosiahol objekt nízku energetickú náročnosť a nízke prevádzkové náklady.

 

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI : 

Novostavba

Kompletne zariadený

Moderná otvorená dispozícia

Veľké francúzske okná v obývačke

Bezbarierový prístup

Tichá a príjemná lokalita
Krásny výhľad
Parkovacie státie
Pivnica

 

 

LOKALITA:

 

Opoj je príjemná, menšia obec, vzdialená cca 9 km od Trnavy (10 minút). Obec je situovaná v blízkosti križovatky diaľnice D1 a rýchlostnej cesty R1, čo zaručuje výbornú dopravnú dostupnosť do Bratislavy (vzdialenej cca 55 km), alebo do Nitry (vzdialenej cca 42 km). Opoj je dnes moderná obec, ktorú preferujú investori. Dôkazom toho je rozrastajúca sa bytová výstavba, ale aj výstavba rodinných domov. Treba spomenúť aj ďalšie pripravovaný projekty – polyfunkčný objekt so supermarketom a wellness hotel so športoviskami. V obci sa ďalej nachádza materská škola, pošta a futbalový štadión

 

 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, cena sa už nenavyšuje.

ONDREJ KUKUČKA

Certifikovaný realitný maklér pre okres Trnava

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené