Hospodárska, Trnava
Cena : 

114 900 eur

NA PREDAJ VEĽKÝ

2 IZBOVÝ BYT

S ČIASTOČNÝM ZARIADENÍM

BLÍZKO CENTRA

Virtuálna obhliadka

Oboznámte sa s dispozičným riešením nehnuteľnosti z pohodlia Vášho domova.

Snímka_obrazovky_2020-06-17_o_11.18.32
Špecifikácia
nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Hospodárska
Trnava
2 izbový byt
Komletná
rekonštrukcia
Úžitková plocha:
61 m2
Balkón:
NIE
VÝHODY:

Priestrannosť ​

Skvelá svetlá dispozícia 
Čiastočne zariadený
Vstavané skrine s roldorom

Dobrá lokalita v bezprostrednej blízkosti hystorickej časti mesta

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj príjemný, slnečný, zrekonštruovaný, čiastočne zariadený, dvojizbový byt, nachádzajúci sa na 6. poschodí 8. poschodového bytového domu s výťahom vo vynikajúcej lokalite, v bezprostrednej blízkosti historickej časti mesta Trnava. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: 

https://my.matterport.com/show/?m=cBSJ5kYqx7J

Dvojizbový byt s rozlohou 61,23 m2 (59,74 m2 byt + 1,49 m2 pivnička), ponúka príjemné bývanie na Hospodárskej ulici v krajskom meste Trnava. Po vstupe do nehnuteľnosti sa ocitáme v stupnej chodbičke, z ktorej sa vchádza do priestrannej, juho-západne orientovanej hlavnej spálne so vstavanou skriňou s rolldorom, z chodbičky sa vchádza do priestrannej, severo-východne orientovanej obývacej izby s jedálenskou sekciou, z obývacej izby je vstup do severo-východne orientovanej kuchyne, z ktorej sa vchádza do chodby, z ktorej je vstup do kúpeľne, a chodbou sa ďalej dostávame do vstupnej chodbičky z ktorej je vstup do samostatnej toalety.

 

K bytu prislúcha pivnica (1,49 m2). 

TECHNICKÝ STAV BYTU: 

 

Panelový bytový dom  prešiel rozsiahlou rekonštrukciou spoločných častí a zariadení. Zateplenie s novou fasádou, elektoronický vrátnik, plastové okná, výťah.

 

Byt po kompletnej rekonštrukcii z roku 2013 je v dobrom technickom stave. Na nehnuteľnosti boli osadené bezpečnostné, protipožiarne vstupné dvere, interiérové dvere s obložkami v imitácií tmavého dreva (dvere do spálne a obývacej izby sú so svetlíkom z mliečneho skla) s kovaním a kľučkami v imitácii chrómu. V kuchyni, chodbe, kúpeľni a toalete položené keramické obklady, v obytných miestnostiach položené plávajúce laminátové podlahy v imitácii tmavého dreva ktoré spolu s keramickým obkladom a ineteiétovými dverami vytvárajú jednotný celok. V kuchyni bola osadená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, elektrická rúra Gorenje a plynová varná doska a digestor Fagor, kameninové umývadlo. V hlavnej spálni bola nainštalovaná vstavaná skriňa s 3 krídlovým rolldorom s množstvom úložného priestoru. V kúpeľni bol vybudovaný sprchový kút so sklenenou zástenou, miesto a predpríprava na práčku a sušičku . V celom byte boli vymenené okná za plastové s izolačným dvojsklom s hliníkovými interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu.

Počas rekonštrukcie boli menené rozvody elektriny, vody a odpadu.

 

Mesačné náklady pre 4 osoby cca 130 euro.

 

​VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: 

Rozsiahla rekonštrukcia 

Skvelá svetlá dispozícia 
Čiastočne zariadený
Vstavaná skrina s roldorom

Dobrá lokalita v bezprostrednej blízkosti historickej časti mesta Trnava 

 ​

LOKALITA: 

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v bezprostrednej blízkosti historického centra, v blízkosti železničnej a autobusovej stanice, kaviarne, detské ihrisko, plná občianska vybavenosť.

 

CENA:

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ONDREJ KUKUČKA

Certifikovaný realitný maklér pre okres Trnava

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené