NA PREDAJ 5-izbový RD Tureň pri Senci
NA PREDAJ 5-izbový RD Tureň pri Senci

NA PREDAJ 5-izbový RD Tureň pri Senci
NA PREDAJ 5-izbový RD Tureň pri Senci

NA PREDAJ 5-izbový RD Tureň pri Senci
NA PREDAJ 5-izbový RD Tureň pri Senci

NA PREDAJ 5-izbový RD Tureň pri Senci
NA PREDAJ 5-izbový RD Tureň pri Senci

1/32

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Tureň, Senec
Licencia-LRK-color-500.png
Cena : 

249 900 EUR

NA PREDAJ 

 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

 SO ZIMNOU ZÁHRADOU, GARÁŽOU A  

KRÁSNYM POZEMKOM

 

Matterport-3D.png

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Snímka obrazovky 2020-12-26 o 10.56.01.
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Tureň, pri Senci
Typ:
5 izbový RD
Stav:
rok 2004
Loggia:
Áno
Úžitková plocha:
Pozemok: 
203 m2
800m2
BENEFITY :
ZARIADENÝ
REKONŠTRUKCIA
BALKÓN
REKONŠTRUOVANÝ 
MNOŽSTVO ZELENE 
OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
GARÁŽ

 

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestrannú stavbu dvojpodlažného 5-izbového rodinného domu so zimnou terasou a garážou. Rodinný dom sa nachádza v okrajovej časti obce Tureň, na rovinatom pozemku v novovzniknutej exkluzívnej oblasti, v zástavbe novostavieb rodinných domov. Pozemok o veľkosti 800 m2 je situovaný ako rohová parcela a je priamo prístupná zo spevnenej verejnej miestnej komunikácie, pričom parcela susedí aj s regionálnou cestou, ktorá spája Tureň s Hr. Šúrom.

TECHNICKÝ STAV : 

Rodinný dom bol daný do užívania v r. 2004. Stavba je samostatne stojaci dvojpodlažný objekt s prízemím a obytným podkrovím. Zastrešenie je riešené šikmou zložitou sedlovou strechou. Konštrukcia krovu je drevená väznicová sústava sedlového tvaru, strešný plášť je vyhotovený z betónovej tašky BRAMAC. V podkroví je závesný protipožiarny sádrokartónový podhľad. 

 

Základy sú betónové monolitické pásy s vodorovnou izolácou proti zemnej vlhkosti. Obvodovové murivo z tvaroviek POROTHERM 380 + kontaktný zateplovací systém 50 mm. Vnútorné priečky sú POROTHERM hrúbky 115 mm. Stropná konštrukcia nad prízemím je tvorená systémom SETA zo stropných keramických nosníkov a stropných keramických vložiek.  Schodisko z prízemia do podkrovia je železobetónové s obkladom z dubového masívu. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Okná sú drevené z europrofilov s izolačným dvojsklom, v zimnej záhrade plastové. Obmurovaním terasy vznikla zimná záhrada o podlahovej ploche 35 m2.  Steny terasy sú kompletne obložené keramickým obkladom, strop je z tatranského profilu. Zateplenie stropu zimnej záhrady je z minerálnej vlny hr 12cm, obvodových stien styrodurom – tvrdený polystyrén.

Vnútorné omietky sú zn. POROTHERM UNIVERZÁL. Dvere sú drevené v obložkových zárubniach. Vonkajšie omietky sú zrealizované z tenkovrstvej ušlachtilej silikátovej omietky zn. Therranova. Podlahy v obytných miestnostiach sú v podkroví vyhotovené ako veľkoplošné laminátové a na prízemí ako keramické dlažby. V ostatných miestnostiach sú keramické dlažby, v garáži taktiež keramická dlažba. Vykurovanie je ústredné teplovodné podlahové na celom prízemí, oceľové vykurovacie telesá typu KORAD v podkroví domu. Kúrenie je vyregulované, na prízemí je inštalovaný termostat. Zdrojom tepla je nástenný plynový kotolzn. Protherm s núteným privodom vzduchu na spaľovanie a odvodom spalín cez strechu. Kotol zabezpečuje prípravu TUV. Ako alternatívny zdroj vykurovania slúži pec na palety s odvodom spalín do zrealizovaného komína. Kanalizácia z plastocých rúr je napojená na domácu ČOV BIOCLAR B6. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická, s umiestnením rozvádzacej skrine s automatickým istením na prízemí.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku

 

https://my.matterport.com/show/?m=C6Fxyhb6EkT

Hlavný vstup do domu je situovaný z prístupnej komunikácie z čelnej strany a ďalšie prístupy sú z terasy.  ​Po vstupe do domu cez hlavné bezpečnostné vstupné dvere sa nachádzame v predsieni s výstupom do technickej miestnosti, kde je umiestnený kotol. Na prízemí sa ďalej nachádza pracovňa/hosťovská izba, hosťovská kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Srdce domu tvorí veľká obývačka prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Romantickú atmosféru priestoru dodáva pec na paletové kúrenie. Kuchyňa disponuje veľkou kuchynskou linkou na mieru vo bielom prevedení s kombináciou drevených prvkov, kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu Bosch, rúra so sklokderamickou varnou doskou Bosch, voľne stojaca chladnička s mrazničkou.) Z jedálenskej časti je východ na priestrannú zimnú terasu, kde je dovedená elektrická energia i voda. Z terasy je výstup priamo na pozemok. Úložný priestor poskytuje špajza vedľa schodiska. Na poschodí sa nachádza rodičovská spálňa s priestranným samostatným šatníkom, zo spálne je výstup na veľký balkón. Ďalej poschodie disponuje 2x detskou izbou a veľkou kúpeľňou. V kúpeľni je osadená rohová hydromasážna akrylátová vaňa zn. Ravak, hydromasážny sprchovací kút so vstavaným rádiom, nerezové pákové batérie s uzatváraním sifónu. Na každom podlaží je osadené WC s podomietkovanou splachovacou nádržou. 

Na prízemí je umiestnený videovrátnik.

POZEMOK: 

Pozemok je rovinatý o výmere 800 m2. Na pozemku sa nachádza záhradný domček, výsadba ovocných stromov a príprava na veľký bazén, ktorý je dodatočne samostatne oplotený. 

​​​

NŽINIERSKE SIETE: 

RD je napojený  na inžinierke siete – verejný vodovod, elektrická energia, zemmný plyn, odkanalizovanie je riešené čističkou odpadových vôd.

LOKALITA: 

Rodinný dom sa nachádza v obci Tureň pri Senci. Tureň je satelitnou obcou Bratislavy, vzdialenou 3km od okresného mesta Senec a cca 25km od hlavného mesta. Tureň je veľmi dobre situovaná jednak čo sa týka životného prostredia, nakoľko v bezprostrednom okolí nie je žiaden veľký priemyselný podnik, je obklopená poľnohospodárskymi plochami a sčasti lužným lesom a takisto z hľadiska dopravného napojenia s okolím: cca 2km od hlavnej cesty Senec – Galanta – Nitra a cca 5km od diaľničného napojenia D1 Bratislava – Trenčín – Žilina. Veľkou výhodou je takisto blízkosť známeho rekreačného strediska Slnečné jazerá v Senci, v zime je zaujímavé navštíviť cca 25km vzdialené lyžiarske stredisko Pezinská Baba. Obec je súčasťou cyklotrasy Bratislava – Ivánka pri Dunaji – Bernolákovo – Nová Dedinka – Tureň – Senec. Pre milovníkov vín je veľmi ľahko dostupná Malokarpatská vínna cesta. Čo sa týka sociálnej vybavenosti, v obci je materská škola, základná škola, niekoľko obchodov s potravinami a drogériou a niekoľko pohostinstiev s možnosťou stravovania sa.

V obci je od r. 1986 vybudovaný verejný vodovod a v r. 1998 prebehla plynofikácia obce. V celej obci je plne funkčný miestny rozhlas, ktorý informuje občanov o všetkých dôležitých udalostiach v obci.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková