top of page
Bojničky, okres Hlohovec
Cena : 

265 000EUR

NA PREDAJ KRÁSNA
NOVOSTAVBA, 6-IZBOVÝ RD 
S PEKNÝM POZEMKOM

 

PROMO VIDEO SPOT

Matterport-3D.png

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Snímka obrazovky 2021-12-29 o 13.28.02.jpg
ŠPECIFIKÁCIA
Lokalita:
Bojničky
Okres Hlohovec
Typ:
6-izb RD
obytné podkrovie
Stav:
UP:
Pozemok:
Novostavba
168,9 m2
1131 m2
ondrejonas_edited_edited.png
POPIS NEHNUTEĽNOSTI
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám  predstavuje na predaj krásny 6-izbový rodinný dom s obytným podkrovím, s príjemnou relaxačnou záhradkou na  pozemku o veľkosti 1 131m2, nachádzajúci sa v tichej časti obce Bojničky, okres Hlohovec.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

 

https://my.matterport.com/show/?m=VCGjEHZvn5e

 

Rodinný dom je riešený do obdĺžnikového tvaru s obytným podkrovím. Úžitkovú plochu domu predstavuje: 168,91 m2 interiér (úžitková plocha prízemia 84,7 m2 + úžitková plocha podkrovia 86,21 m2) + terasa (26,7m2). Rodinný dom je výborne dispozične riešený. Vďaka rozdeleniu na dennú a nočnú časť poskytuje množstvo priestoru a súkromia. Po vstupe do nehnuteľnosti cez hlavné vstupné dvere sa ocitáme v predsieni (4,65 m2), z ktorej je vstup do samostatnej toalety, do centrálnej chodby (5,2 m2) so schodiskom. Z centrálnej chodby sa vchádza do dennej časti domu - priestrannej obývacej izby (23 m2) s jedálenskou sekciou spojenou s kuchyňou (9,25 m2). Z centrálnej chodby sa vchádza do kúpeľne (5,8 m2) a dvoch samostatných nepriechodných izieb (16,2 m2 a 11,3 m2). Schodiskom sa dostávame do zobytneného podkrovia. Podkrovie tvorí kúpeľňa (7,6 m2), samostatná toaleta (3,3 m2), technická miestnosť/sklad (3,75 m2), chodba je prepojená s priestrannou obývacou izbou (30,5 m2). V nočnej časti podkrovia sú situované dve samostatné nepriechodné izby (16,2 m2 a 12,35 m2.)

​Z podkrovia je výstup na povalu. 

TECHNICKÝ STAV STAVBY: 

 

Stavba je samostatne stojaci, 6 izbový rodinný dom s obytným podkrovím.

Rodinný dom bol realizovaný podľa katalógového projektu WRANDERS typ ALFA 105.

Počas výstavby investor zmenil dispozíciu prízemia a rozohodol sa využiť podkrovie na  obytné účely. Výstavba nehnuteľnosti bola uskutočnená v rokoch 2014-2015, dokončenie do aktuálneho stavu v nasledujúcich rokoch. Na nehnuteľnosti sú osadené plastové okná s izolačným dvojsklom s intriérovými hliníkovými žaluziami, v interiéry boli položené keramické podlahy v imitácií svetlého dreva, osadené interiérové dvere s obložkami finish imitácia svetlého dreva, v kúpeľni na prízemí položené veľkoformátové keramické podlahy, steny obložené veľkoformátový keramickými obkladmi, vybudovaný presklený sprchový kút s dažďovou hlavicou. V kuchyni osadená kuchynská linka v elegantnom finishe matná biela v kontraste s imitáciou svetlého dreva, osadená vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, nainštalovaný digestor, osadený kameninový dres). V obývacej izbe je vybudovaný krb na tuhé palivo, ktorý spríjemní večernú atmosféru.

Vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené podlahovým kúrením na prízemí a radiátorovými panelmi v podkroví. Ohrev TUV je zabezpečený plynovým kotlom v technickej miestnosti v podkroví. Nehnuteľnosť je zabezpečená poplašným systémom s pohybovými senzormi v dome.

 

Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená (možnosť individuálnej dohody s predávajúcim).

MESAČNÉ NÁKLADY:

Elektrina: 81,-€ / mesiac

Plyn: 78,-  €/ mesiac

Voda: 100,- €/ ročne

Internet: 20,- € / mesačne (cca podľa potrieb klienta a aktuálnej ponuky dodávateľa)

 

POZEMOK A INŽINIERSKE SIETE:

Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce Bojničky - Lúky, z obecnej komunikácie je prístup zabezpečený vlastnou príjazdovou cestičkou. Rovinatý pozemok s rozlohou 1 131 m2 (časť pozemku je tvorená parcelou, druh pozemku vodná plocha, ktorou preteká potok) (šírka cca 27 m2 a dĺžka cca 37 m2 + príjazdová cesta) s orientáciou juho - východ (smer do ulice) severo - západ (smer do záhrady). V záhrade je nainštalovaný závlahový systém. Zadnou časťou záhrady preteká potok. 

 

Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: elektrina, plyn, obecná voda, vlastná studňa, odpadové vody zvedené do čističky.

LOKALITA: 

 

Nehnuteľnosť je situovaná v novozikajúcej štvrti v okrajovej časti obce Bojničky v okrese Hlohovec. Mesto Hlohovec je vzdialené 6 km, krajské mesto Trnava je vzdialené 32 km, Nitra 33 km,  Sereď 16 km, napojenie na diaľnicu D1 11 km, hlavné mesto Bratislava vzdialené 70 km. ​

 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ONDREJ KUKUČKA

realitný maklér pre Trnavu

bottom of page