13
13

10
10

IMG_9817
IMG_9817

13
13

1/24

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

P
TO
PONUKA
Demänovská Dolina
Licencia-LRK-color-500.png
Cena : 

205 900 EUR

 

 EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ

MEZONET APARTMÁN

 

S PIVNIČNOU KOBKOU | 2X PARKOVACÍM MIESTOM

   VLASTNOU TERASOU   V KRÁSNOM PROSTREDÍ

v PRÉMIOVEJ LOKALITE NÍZKYCH TATIER  

 

PROMO VIDEO SPOT

Matterport-3D.png

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Snímka obrazovky 2021-05-03 o 23.44.11.
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Demänovská Dolina
Nízke Tatry
Typ:
3 izbový Mezonet Apartmán
Stav:
Novostavba
Terasa
Áno
Úžitková plocha:
77,73 m2
BENEFITY :
2x parkovacie miesto
Kompletne zariadený
Terasa
Prémiová lokalita
Hotelový program
Rýchla návratnosť investície
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám  predstavuje na predaj luxusný 3-izbový mezonetový apartmán, ktorý sa okrem úzkeho spojenia s prírodou môže pýšiť čistou architektúrou, ktorá je spojená s okolitým prostredím Nízkych Tatier. 

 

Popis NEHNUTEĽNOSTI:

 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/models/tXPcDD8PJrJ

 

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje 77,73 m2 z čoho podlahová plocha predstavuje 67,67 m2. K apartmánom prislúcha i pivničná kobka.   

 

Tento apartmán, ktorý sa nachádza na druhom nadrzemnom podlaží, ponúka komfortný priestor pre 4 až 6 osôb. Na prvom podlaží sa nachádza samostatné WC (2,15m2), kumbál/šatník 1,79m2, veľkorysá presvetlená obývacia miestnosť (19,18m2)  s kompletne zariadenou kuchynskou linkou a s jedálňou (9,43 m2), z ktorej je východ na priestrannú terasu (7,26 m2). Na druhom podlaží sú dve samostatné spálne (10,92 m2 a 9,61m2), WC (1,61 m2)  a samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom  (3,31m2). Apartmán sa ponúka kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov. Prislúcha k nemu odkladací priestor-kobka a 2 parkovacie miesta za rampou. Vlastné elektrické vykurovanie je riešené formou podlahového kúrenia s termostatom v každej miestnosti. Apartmán disponuje ideálnou dispozíciu na to, aby ste si našli aj v útulne pôsobiacom interiéry dostatok priestoru na Vaše pohodlie, na plánovanie nových zážitkov z okolia, ktoré ponúkajú Nízke Tatry a región Liptova.

 

LOKALITA:

 

Demänovská dolina je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier. Má dĺžku 15 km a je hlavným centrom cestovného ruchu na sever od hlavného hrebeňa. Každého návštevníka čaká množstvo atraktivít a možností vyžitia: Svetoznámy podzemný systém Demänovských jaskýň, z ktorých sú sprístupnené  Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody, stredisko Jasná, ktoré je medzinárodne známym centrom zimnej i letnej turistiky, prepojenie severnej demänovskej časti Chopka s južnými svahmi kabínkovou lanovkou cez vrcholovú stanicu, Atraktívna poloha na severných svahoch Nízkych Tatier ponúka výborné podmienky na turistiku, skalolezenie, horskú cyklistiku i lyžovanie, čo s vybudovaným zázemím ročne priťahuje státisíce návštevníkov. Lokalita ponúka prekrásnu faunu a flóru doplnenú vhodnými klimatickými podmienkami. Z Demänovskej Doliny sa po žltých a červených turistických značkách môžete dostať až na Poľanu. Po výstupe na jej plochý a (v lete) trávnatý vrchol vás už čaká podmanivý výhľad na vrchy Dereše, Skalku či Chabanec. 

 

200 m od apartmánovsa nachádza požičovňa lyží, zastávka pre Ski Bus na trase Demänová - Jásna. 

 

Vlastniť nehnuteľnosť v tejto lokalite je príležitosť, ktorá sa budúcemu majiteľovi mnohonásobne vráti. 

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ :

Kúpa apartmánu ako forma investičnej príležitosti ponúka možnosť zaradenia sa do hotelového programu, kedy prevádzkar má na starosti všetky aspekty súvisiace s využiteľnosťou apartmánov a maximalizáciou príjmov za ich prenájom. Prevádzkár sa postará o apartmán, bude vytvárať rezervácie krátkodobých pobytov, zabezpečovať príchod hostí, a samorezjme taktiež jeho čistotu . Prenajímaním apartmánu si tak budúci majiteľ môže zabezpečiť rýchlu návratnosť investície. Ďalšími benefitmi zaradenia  sa do hotelového programu sú napríklad zľava na jedlo v Hoteli Demänová, zľava na vstup, masáže a procedúry vo Wellness Hotel Demänová.

 

CENA:

Cena je uvedená vrátane DPH. Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, cena sa už nenavyšuje.

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková