J.G. Tajovského
Cena : 

119 000 eur

KRÁSNY VZDUŠNÝ 2 IZBOVÝ BYT S

ČIASTOČNÝM ZARIADENÍM

A GARÁŽOU

Virtuálna obhliadka

Oboznámte sa s dispozičným riešením nehnuteľnosti z pohodlia Vášho domova.

Snímka_obrazovky_2020-05-15_o_23.36.20.
Špecifikácia
nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
J.G.Tajovského
Trnava
2 izbový byt
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
54 m2
Balkón:   
NIE
BENEFITY:

​Novšia nadstavba

Skvelá vzdušná dispozícia 
​Moderný dizajn
Klimatizácia
Čiastočne zariadený
Vstavané skrine s roldorom

Vyhradené parkovanie pre vlastníkov bytov na pozemkoch prislúchajúcich k byt.domu

Garáž + Parkovanie

Lokalita

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, moderný, zrekonštruovaný, útulný, čiastočne zariadený, dvojizbový byt, nachádzajúci sa v podkroví na 7. podlaží 7. podlažného bytového domu s výťahom vo vynikajúcej lokalite, v bezprostrednej blízkosti Parku Janka Kráľa na ulici J.G.Tajovského v mesta Trnava. Byt sa predáva s garážou na Mozartovej ulici.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: 

https://my.matterport.com/show/?m=PW24z9ZEFFL

Dvojizbový byt s rozlohou 54 m2 (53 m2 byt + 1 m2 komora na poschodí), skolaudovaný v roku 2011 v nadstavbe bytového domu z roku 1973 ponúka príjemné bývanie v mestskej časti Prednádražie v krajskom meste Trnava. Po vstupe do nehnuteľnosti sa ocitáme v stupnej chodbe (2,9 x 2,0 m) s roldorom, z chodby sa vchádza do priestrannej, západne orientovanej obývacej izby (5,8 x 4,4 m), otvorená dispozícia poskytuje prechod z obývacej izby  do kuchynského kúta (4,0 x 1,7 m) vybaveného modernou kuchynskou linkou na mieru so zabudovanými spotrebičmi. Z kuchyne sa vstupuje do hlavnej spálne (4,0 x 3,4 m). Z chodbovej časti je vstup do priestrannej kúpeľne s vaňou, priestorom na práčku a samostatnej toalety.

 

K bytu prislúcha komora na poschodí (1 m2). 

TECHNICKÝ STAV BYTU: 

 

Tehlový bytový dom z roku 1973 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou spoločných častí a zariadení. Zateplenie s novou fasádou, elektoronický vrátnik, plastové okná, balkóny a strecha, výťah.

 

Byt z roku 2011 je v dobrom technickom stave. Vo vstupnej chodbe je osadená vstavaná skriňa s roldorom, v celom byte sú položené veľkoformátové laminátové podlahy v imitácii dreva a osadené interiérové dvere s obložkami v dekore dreva. V kuchyni bola osadená kuchynská linka v modernej farebnej kombinácií matná biela a matná šedá pracovná doska s doplnkami vo vyhotovení “chróm”, so vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska, elektrická rúra Electrolux a digestor Gorenje), kameninové umývadlo. Kúpeľňa a toaleta boli obložená keramickým obkladom, v kúpeľni osadená plnohodnotná obmurovaná vaňa. V byte boli osadené plastové okná s hliníkovými interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, klimatizácia, znížené stropy s bodovým osvetlením. 

 

Mesačné náklady pre dve osoby cca 120 euro.

 

​VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: 

​Novšia nadstavba

Skvelá vzdušná dispozícia 
​Moderný dizajn
Klimatizácia
Čiastočne zariadený
Vstavané skrine s roldorom

Vyhradené parkovanie pre vlastníkov bytov na pozemkoch prislúchajúcich k byt.domu

Garáž + Parkovanie

Lokalita

 ​

LOKALITA: 

Byt je situovaný v príjemnej a vyhľadávanej lokalite na sídlisku Prednádražie, v bezprostrednej blízkosti Parku Janka Kráľa, neďaleko vlakovej a autobusovej stanice mesta Trnava, neďaleko OC MAX, zdravotného centra, autobusovej zastávky MHD pri bytovom dome. Príjemné prostredie s množstvom zelene, dobrou občianskou vybavenosťou, dobrým parkovaním v tichej časti krajského mesta Trnava.

CENA:

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ONDREJ KUKUČKA

realitný maklér pre Trnavu

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené