Buková
okres Trnava
Cena : 

104 990 €

NA PREDAJ  

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM  

POZEMKOM v KRÁSNOM PROSTREDÍ

 

 

Video-prezentácia

Virtuálna obhliadka

Snímka obrazovky 2020-05-28 o 0.48.14.pn
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Buková
okres Trnava
Typ:
Rodinny dom
Stav:
Čiastočná rek.
Pozemok: 
1649 m2
Úžitková plocha:
262 m2
Balkón:
áno
Garáž:
áno
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj

čiastočne zrekonštruovaný  3-izbový rodinný dom s podpivničením a garážou, umiestnený na veľkom rovinatom pozemku 1649 m2. 

TECHNICKÝ STAV: 

 

Samostatne stojaci Rodinný dom bol postavený v roku 1974. Čiastočná rekonštrukcia domu prebehla v roku 2015 a 2019. Rekonštrukciou podstúpila kúpeľňa vrámci podláh,sanity, malovky,zrekonštruovaná bola i kuchyňa, obývacia izba, detská izba a spálňa, osadili sa nové plastové okná.

 

Rodinný dom je postavený na základových pásoch z prostého betónu s vodorovnou izoláciou voči zemnej vlhkosti. Nosné murivo zo siporexových tvárnic hrúbky 40 cm. Deliace priečky sú murované hrúbky 15 cm. Schody na povalu sú z prostého betónu bez povrchovej úpravy. Krov je väznicový, strecha je valbová s manzardou. Klampiarske konštrukcie strechy – žľaby, zvody a oplechovanie komínov z pozinkovaného plechu, ostatné klamparske konštrukcie sú z hlinikového plechu. 

Fasádne omietky sú brizolitové. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Vstupné dvere sú plastové, vnútorné dvere sú pôvodné. Podlahy v izbách sú laminátové, podlahy v ostatných miestnotiach sú prevažne keramické dlažby. Kúrenie je ústredné teplovodné s oceľovými radiátormi. Elektroinštalácia je svetelná i motorická, rozvádzač je s ističmi. Rozvody studenej a teplejj vody sú z pozinkovaného potrubia, rozvody kanalizácie sú z plastového potrubia. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka na báze dreva šírky 1,60 m s nerezovým drezom, vybavená varnou doskou Gorenje a teplovzdušnou rúrou, popri kuchynskej linke je keramický obklad. V kúpeľni sa nachádza vaňa, priestor na sprchový kút, WC. V povalovom priestore sa nachádza manzarda s balkónom, pričom tento priestor ponúka bohatú možnosť prerábky a zobytnenia s dobudovaním niekoľkých izieb a kúpeľne. V dome sú dva komíny (plyn a tuhé palivo). Odpad je riešený septikom s trativodom.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 


Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza slnečná obývačka otvorene prepojená s kuchyňou, detská izba, veľká spálňa, kúpeľňa prepojená s WC, veľký šatník zo vstupnej chodby.

 

1. nadzemné podlažie disponuje plochou 113,44 m2, suterén-pivnice 59,16 m2, podkrovie, ktoré možno zobytniť je cca 90 m2.

 

Podpivničenie - Suterén pozostáva z kotolne a skladu.V kotolni sa nachádza stacionárny plynový kotol a elektrický ohrievač vody.

Pre dokonalú predstavu o dispozícií si prosím nehnuteľnosť prejdite  detailnou virtuálnou prehliadkou z pohodlia domova: https://my.matterport.com/show/?m=99zuwYYr7fM

 

Dom je orientovaný na JZ. 

POZEMOK: 

K domu prislúcha krásny veľký rovinatý pozemok  o veľkosti 1649 m2. 

LOKALITA: 

Dom sa nachádza v malebnej obci Buková obklopenej nádhernou krajinou. Buková sa nachádza v Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty a je známou rekreačnou oblasťou, vďaka vodnej nádrži Hrudky (rybolov a individuálna rekreácia) a vďaka krásnej okolitej prírode. V obci Buková sa nachádza Materská škola s jednotriednym vyučovaním pre deti, potraviny COOP Jednota. Blízke okolie poskytuje rôzne možnosti turistického vyžitia: historická pamiatka -zrúcanina hradu Ostrý Kameň, prírodný útvar Skalné okno, vodná nádrž Buková, národná prírodná rezervácia Záruby.  

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti a nenavyšuje sa o ďalšiu províziu sprostredkovateľa. 

HYPOTÉKA

Kupujúci si u nás nemusia robiť žiadne starosti s vybavovaním úverov, všetko za Vás zistia a vybavia šikovní finančí poradcovia spoločnosti Brokeria. 

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková 

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené