Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Diakovce, Šala
Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Diakovce, Šala

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Diakovce, Šala
Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Diakovce, Šala

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Diakovce, Šala
Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Diakovce, Šala

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Diakovce, Šala
Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom Diakovce, Šala

1/35

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Diakovce, Šaľa
Licencia-LRK-color-500.png
Cena : 

155 000 EUR

NA PREDAJ 
 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM
 S PREKRYTOU TERASOU  
VEĽKÝM POZEMKOM
 

Matterport-3D.png

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Snímka obrazovky 2021-06-03 o 21.00.05
Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Diakovce
Typ:
Stav:
4 izbový RD
Rozsiahla rekonštrukcia
Terasa
Áno
Úžitková plocha:
157 m2
Pozemok: 
803m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestrannú jednopolažnú stavbu 4-izbového Rodinného domu s prekytou terasou, letnou podpivničenou kuchyňou, obec Diakovce.

 

TECHNICKÝ STAV : 

Rodinný dom bol postavený v roku 1967, pričom v roku 2019 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. 

Dom je postavený z pórobetónových tvárnic hrúbky 60cm pričom je dodatočne zateplený. Deliace priečky sú tehlové. Stropy sú s rovným podhľadom drevené trámové, krovy sú väznicové, strešná krytina bola menená, betónová škridľa Bramac. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu. Okná sú plastové s dvojvrstvovým zasklením. Podlahy sú kombináciou veľkoplošných laminátových parkiet a keramickej dlažby. Vykurovanie domu je riešené stropnými infra panelmi, teplú vodu pripravuje zásobníkový ohrievač. Dodatočným zdrojom tepla je v obývačke osadený krb na tuhé palivo. Kuchyňa je vybavená novou kuchynskou linkou na báze dreva v obľúbenej farebnej kombinácií, vybavená vstavanými spotrebičmi: elektrický sporák s elektrickou rúrou a keramickou platňou, umývačka riadu, digestor. Umývadlo je nerezové. Kompletnou modernou rekonštrukciou prešla i kúpeľňa, kde boli menené podlahy, keramické obklady, sanita - sprchovú kút i vaňa. Kúpeľňa je prepojená WC. Vstupné dvere sú nové bezpečnostné. Dom je napojený na kamerový bezpečnostný systém. Podlaha terasy je betónová pričom je prekrytá pergolovou na drevených nosných stĺpoch. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: 

 

https://my.matterport.com/show/?m=4DYCxJd94dH

Zastavaná plocha domu predstavuje 157m2. + 15m2 letná kuchyňa.  

Dom je v tvare L pričom sa v ňom nachádzajú 4 izby, kúpeľňa s WC, veľká kuchyňa, podkrovie s úložným priestorom. Po vstupe do rodinného domu sa nachádzame v predsieni (cca 4,7m2) s vstupom do šatníka/komory/skladu. Chodbou sa dostávame do  samostatnej menšej detskej izby s výmerou cca 3x2m, ktorá je najmenšou miestnosťou v dome. Protiľahlá izba je priestrannou svetlou spálňou o výmere cca 20m2. Srdce domu tvorí obývacia miestnosť cca 26m2 otvorene prepojená s veľkou kuchyňou cca 21 m2. Kuchyňa poskytuje priestor pre  dodatočné osadenie kuchynského ostrova v prípade potreby či umiestnenia veľkého rodinného jedálenského stola. 

Z obývačky sa dostávame na priestrannú terasu. Chodba ďalej vedie do veľkej kúpeľne s vaňou, masážnym sprchovým kútom, šikovným priestorom na práčku. V kúpeľni je taktiež osadené WC. 

Poslednou izbou je väčšia detská izba o výmere 13m2.  Veľkou výhodou tejto staršej stavby sú jej veľké miestnosti s dostatočne hrubými múrmi pre izoláciu teploty či zvukov. 

POZEMOK: 

​​

Pozemok je rovinatý o výmere 803 m2 pričom je kompletne oplotený. Zelenú časť tvorí záhrada v zadnej časti nehnuteľnosti, ktorá z danej výmery tvorí 204m2. Na pozemku je okrem terasy umiestnený bazén, letná kuchyňa (15m2 + podpivničenie 15m2), plechová garáž na odkladanie náradia či sezónnych vecí. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn, diaľkový rozvod vody i vlastná studňa, kanalizácia je riešená žumpou, internet. 

​​​​

LOKALITA: 

Dom sa nachádza v tichej časti obce Diakovce. v okrese Šaľa (ktorej je vzdialená len 4km) patriacom do Nitrianskeho VUC, južne od rieky Váh  a severne od  Malého Dunaja. V súčasnosti má obec 2 235 obyvateľov. V obci sa nachádza základná škola (so slovenským i maďarským vyučovacím jazykom), materská škola, potraviny COOP,  detské ihrisko, penziony, reštauracia, a iné obchody a služby. 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková