Novomestská, Trnava
Cena : 

194 900 EUR

LUXUSNÝ 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU

KOMPLETNÝM ZARIADENÍM

2x PARKOVACIE STÁTIE

REZIDENCIA ARBORIA 

Snímka_obrazovky_2020-06-08_o_1.00.41.

Virtuálna obhliadka

Oboznámte sa s dispozičným riešením nehnuteľnosti z pohodlia Vášho domova.

Špecifikácia
nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Novomestská ul
Trnava
3 izbový byt
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
118, 51 m2
Terasa:
Áno 
BENEFITY:
- Skvelá dispozícia
​- Moderný dizajn
- Novostavba z roku 2018
- Priestranná terasa s       juhovýchodnou     orientáciou
- Kompletne zariadený
- 2 x parkovacie státie
- Pivničná kobka 
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, slnečný, kompletne zariadený trojizbový byt s priestrannou terasou, nachádzajúci sa na 1. podlaží 6 podlažnej novostavby bytového domu v rozrastajúcej sa rezidencii ARBORIA - TRNAVA.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: 

 

https://my.matterport.com/show/?m=WgFffVRcPUy

Byt s veľkorysou rozlohou 118,51 m2 (77,44 m2 byt + 41,07 m2 loggia) je svojou modernou a účelnou dispozíciou rozdelený na dennú a nočnú zónu. Priestranná a vďaka svojej juhovýchodnej orientácii slnečná obývacia izba 22,42 m2, prepojená s jedálenskou sekciou s kuchyňou 8,06 m2 a s prístupom na veľkú terasu, poskytuje majiteľom príjemný priestor na trávenie chvíľ s rodinou a priateľmi. Z obývacej izby sa chodbou 10,40 m2 prechádza do detskej izby 14,28 m2 a hlavnej spálne 14,32 m2 s prístupom na juhovýchodne orientovanú terasu s rozlohou 41,07 m2. Z chodby sa vchádza do hlavnej kúpeľne s vaňou 4,88 m2 a do druhej kúpeľne s preskleným sprchovým kútom a toaletou 3,08 m2. Na chodbe v tvare L sú pri vstupných bezpečnostných, protipožiarnych dverách vybudované dve vstavaná skriňa s rolldorom.

 

K bytu prislúcha pivničná kobka  v podzemných priestoroch bytového domu 6 m2.

 

Možnosť kúpy 2 vonkajších parkovacích státí situovaných na parkovisku pri byte, každé v cene 5.000 eur.

 

TECHNICKÝ STAV BYTU: 

 

Novostavba z roku 2018 je v perfektnom technickom stave: Na nehnuteľnosti sú v štandarde developera osadené bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere SHERLOCK, plastové okná s izolačným trojsklom, dizajnové interiérové dvere, veľkoformátové podlahy, veľkoformátová dlažba a obklad.

 

Pri návrhu dizajnu a zariadenia bytu majitelia zohľadnili orientáciu a dispozíciu bytu tak, aby bol byt nielen moderne zariadený, ale aj funkčný a aby bol plnohodnotne využitý každý kúsok priestoru.

 

V chodbe sú osadené dve vstavané skrine s rolldorom, jedna dvojkrídlová a druhá s  vešiakovou stenou, kuchynská linka na mieru v tvare U s praktickým rozložením vstavaných spotrebičov (indukčná varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a umývačka riadu) je funkčná a poskytuje nielen veľa pracovnej plochy, ale aj množstvo úložných priestorov. Jedálenský stôl plynule prepája kuchyňu s obývačkou. Obývacia izba je zariadená s obývačkovou stenou a srdcom bytu je pohodlná sedačka v L tvare, na ktorých rodina trávi spoločné chvíle. Hlavná spálňa je zariadená kráľovskou posteľou, vstavanou skriňou s rolldorom s množstvom úložného priestoru. Hlavná kúpeľňa je vybavená veľkou vaňou a práčkou a sušičkou. V druhej kúpeľni je na sprchovom kúte osadená sklenená zástena. Dizajnérka navrhla interiér tak, aby každá časť dotvárala celok, a aby bol celý byt svetlý, príjemný a vzbudzoval pocit pokoja a radosti. 

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: 

Skvelá dispozícia
​Moderný dizajn
Novostavba z roku 2018
Priestranná terasa s juhovýchodnou orientáciou
Kompletne zariadený 
Klimatizácia

PIvničná kobka 

LOKALITA: 

Arboria do budúcna ponúka bývanie priamo vo veľkom parku 20.000 metrov2 zelena s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti a čoskoro aj priamo v jej centre.

Hneď za rohom nájdete obchodné centrum Tesco Galéria s množstvom obchodov, poštou a lekárňou. V blízkom susedstve sa nachádza plaváreň, športové wellness centrum i aquapark. Po pár minútach chôdze prídete k materskej škole, základným školám, gymnáziu a fakulte Trnavskej univerzity. Obchodné prevádzky začnú v Arborii pribúdať už v roku 2021

CENA:

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ONDREJ KUKUČKA

realitný maklér pre Trnavu

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené