Častkovce 
okres  Nové Mesto nad Váhom
Cena : 

225 000€

NA PREDAJ KRÁSNA NOVOSTAVBA 

2-POSCHODOVÝ 4 IZBOVÝ RD 

S DVOJGARÁŽOU A KRÁSNYM POZEMKOM

 

 

Virtuálna obhliadka

Snímka_obrazovky_2019-12-21_o_12.31.38.p

Video-prezentácia

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Častkovce
okres Nové Mesto n.Váhom
Typ:
Rodinný dom
Stav:
Novostavba
Pozemok: 
765 m2
Úžitková plocha:
246,5 m2
Balkón:
áno
áno
Terasa
Garáž:
áno
BENEFITY:
Novostavba
Veľké miestnosti
Dvojgaráž
Nízkoenergetický
Veľký pozemok
Kvalitné prevedenie
Cena
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj

krásnu novostavbu dvojpodlažnného 4-izbového rodinného domu s dvojgarážou, terasou, balkónmi, ležiacu na krásnonm  rovinatom pozemku v obci Častkovce, Okres Nové Mesto nnad Váhom.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE: 

Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2018. Základovými konštrukciami sú základové pásy z betónu šírky 550 mm. Nad základovými pásmi výšky 680 mm boli použité šalovacie tvárnice v dvoch vrstvách, hr. 400 a 250 mm s betónonvou zálievkou. Nosné murivo je PORFIX PLUS 500X500X250 mm s perodrážkou na tenkovrstvovú maltu PORFIX. Preklady prízemia nad otvormi vo vnútorných nosných múroch ako aj preklady nad okennými otvormi sú železobetónové monolitické výšky 250 mm, betónovanné spolu so stropnnou doskou. Nad garážou v strede je obrátený železobetónový prievlak s celkovou výškou 400 mm. Stropná konštrukcia nad prízemím je železobetónová mononlitická doska hr 150 mm, pričom nosné murivá prízemia sú ukonnčené vencami výšky 250 mm, ktoré sú nad okenými otvormi aj nadokennými prekladmi so zhustenou výstužou. Krov je väznicovej sústavy so sklonom 43 stupňov. Tepelná izolácia stropu - NOBASIL s hrúbkou 250 mm s poistnou parozábranou TYVEK antirefdlex. Klampiarske prvky sú z plechu titanzinok, systém RAIKO, vonkajšie okenné parapety hliníkové hr. 3 mm. Vonkajšie omietky sú vápennocementové BAUMIT, bielej farby, vnútorné vápennocementové. Krytina krovu je skladaná betónová taška Bramac čiernej farby. Vonkajšie zábradlia sú z ušlachtilej ocele, vnútorné drevené. Interiérové schodisko je s drevenými nástupnicami hr. 60mm. 

 

Okná a dvere sú z europrofilov s výplňami  s izolačnným dvojsklom. Podlahy sú laminátové v kombinácií s dlažbou. Zdrojom tepla je stacionnárnny kotol na tuhé palivo typu ATMOS D 15 P, ktorý je osadený vo vlastnej miestnosti. Vykurovanie domu je teplovodné, riešené podlahovým kúrením systémom Gabotherm. Každý podlahovú vykurovací okruh je na RS napojený cez rozdeľovač a zberač vykurovacej vody. RS je osadená v podlažnej skrinke v úrovni podlahy. Vykurovacie okruhy sú vytvorené z polybuténových rúrok. Príprava teplej vody je realizovaná v kombinovanom závesnom zásobnníkovom ohrievači Dražice OKC 160. Mimo vykurovacie obdobie pripravuje TUV elektrická vložka. 

Kanalizácia z domu je vedená do verejnej kanalizačnej siete cez samospádové potrubie. 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

 

Úžitková plocha domu predstavuje bohatých  139 m2 interiér + 52m2 dvojgaráž + 21 m2 terasa + 28 m2 povala + 6,5 m2 balkony, spoločne 246,5 m2. 

Pre dokonalú orientáciu v dispozičnom riešení domu Vám ponúkame špičkovú rituálnu prehliadku nehnuteľnosti na : https://my.matterport.com/show/?m=xNJJG5dLmj4. 

Prízemie domu dispozične pozostała: Zádverie s dostatkom priestoru pre šatníkový roldor, (ktorý bude mať budúci majiteľ k dispozícií). z chodby po pravej strane je umiestnené WC s priestorom pre práčku, chodba ďalej vedie do krásnej slnečnej obývačky otvorene prepojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou. Tento priestor je úžasne presvetlený veľkými francúzskymi oknami s výstupom na terasu. Kuchyňa je vybavená kvalitnou kuchynskou linkou na mieru s kvalitnou kamennou pracovnou doskou,  vstavanými spotrebičmi značky Whirpool ( umývačka riadu, vstavaná rúra s mikrovlnkou, digestor, varná doska). Z prízemia je priamy vstup do dvojgaráže a techinckej miestnosti (8m2), v ktorej je umiestnený kotol. Na medziposchodí je umiestnená veľká spálňa so vstavaným roldorom na mieru. Na druhom poschodí sa nachádzajú dve veľké detské izby (23,75m2, 18,15m2), kúpeľňa (8,5 m2) s WC, sprchovým kútom s dažďovou hlavicou,  plus priestor  s prípojkami na vaňu. Budúci majiteľ bude môcť využiť i ukladací priestor na povale. 

POZEMOK: 

Pozemok  o veľkosti 765 m2 je slnečný a rovinatý, pričom svojou orienntáciou poskytuje dostatok súkromia. Na pozemku sú vysadené rôzne okrasné a ovocné dreviny. Pre záhradkárov poskytuje dostatok priestoru pre výsadbu, pre klientov túžiacich po oddychu zase dostatok miesta pre vybudovanie bazéna či záhradného altánku. Na pozemku sa nachádza i vlastná studňa. Pozemok taktiež disponuje vybudovaným závlahovým systémom. 

INŽINIERSKE SIETE: 

Dom je napojený na elektrinu, obecný vodovod, obecnú kanalizáciu, optický internet.  Plynová prípojka je na pozemku spoločne s vlastnou studňou. 

LOKALITA: 

Dom sa nachádza v obci Častkovce, v novovybudovanej štvrti, len 10 min (9km) autom od Nového Mesta nad Váhom, 18 min (16 km) od mesta Piešťany, 12 min (12 km) od mesta Vrbové. 

CENA:

Bezkonkurenčná Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

Ak hľadáte kvalitný rodinný dom poskytujúci množstvo priestoru, kvalitné vyhotovenie a zariadenie, dom, ktorý Vám a Vašej rodine umožní plnohodnotné komfortné bývanie a to len pár minút od mesta, táto ponuka je práve pre Vás. Neváhajte a informujte sa o možnosti obhliadky skôr, ako to urobí niekto iný !

HYPOTÉKA

Kupujúci si u nás nemusia robiť žiadne starosti s vybavovaním úverov, všetko za Vás zistia a vybavia šikovní finančí poradcovia spoločnosti Brokeria. 

Konatelia spoločnosti

Ing. Adriana Sučanská

            Nikoleta Juráková 

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené