Kubrica, Trenčín
Cena : 

29 500 EUR

NA PREDAJ KRÁSNYSLNEČNÝ POZEMOK

NA STAVBU CHATY

V OBĽÚBENEJ LOKALITE

 

Virtuálna prehliadka

Prejdite sa nehnuteľnosťou z pohodlia Vášho domova a oboznámte sa dokonale s jej disoozičným riešením. Je to vynikajúci spôsob, ktorý Vám zaručí maximálny pôžitok obhliadky Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Kubrica
Trenčín
Typ:
Záhrada
Výmera:
640 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny rovinatý slnečný pozemok vhodný na stavbu chaty, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite -

Kubrica, Trenčín. 

 

Pozemok vedený ako záhrada je s platným stavebným povolením a projektovou dokumentáciou na výstavbu rekreačnej chat, možnosť výstavby cca 60m2. Pozemok je rovinatý, slnečný, s výsadbou ovocných stromov, s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Rezidencia je ohradená plotom so vstupom len pre majiteľov pozemkov. 

 

Výmera pozemku predstavuje 640 m2. Na pozemku je vyvedený vodovod s úžitkovou vodou, možnost napojenia na elektrickú energiu. Prístup je bezproblémový z obecnej asfaltovej komunikácie, parkovanie je možné pri pozemku.

LOKALITA:

 

Pozemok je umiestnený v lone nádhernej prírody Strážovských vrchov, ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj a prírodu. Nad Kubricou sa proti prúdu potoka nachádza niekoľko turistických a rekreačných zariadení, známe Rybníky s reštauráciou, bezproblémové spojenie MHD. 

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, cena sa už nenavyšuje.

Certifikácia

Kontakt

PRIUS COMPANY s.r.o.

Ružindolská 3180/16 | 917 01 Trnava 

Trnavský kraj, Slovensko

+421 911 523 565

© PRIUS COMPANY s.r.o. 2020, Všetky práva vyhradené