4 izbový bungalov s prekrytou terasou

Záblatie, 911 06 Trenčín-Záblatie, Slovakia

EXKLUZÍVNE

299 900€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

4

Rodinný dom

120m2

448m2

Záblatie, Trenčín

Novostavba

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestrannú stavbu 4-izbového Rodinného domu typu Bungalov s prekytou terasou, 2x parkovacím státím, v časti Ku Kyselke, Záblatie, Trenčín.

TECHNICKÝ STAV :

Rodinný dom je dokončený dokončený do štádia holodom. Stavba je samostatne stojaci jednopodlažný objekt s odkladacím priestorom na pochôdznej povale. Krov je väzníkový.

Stavba je zakladaná na základových betónových pásoch + armatúra. Priamo na základových pásoch sú ďalej uložené debniace tvárnice s betonárskou výstužou. Na pripravenom podklade bola umiestnená kari sieť a následne betónová platňa b20 s hydroizoláciou IPA. Sokel je izolovaný prostredníctvom extrudovaného polystyrénu XPS 50mm. Podlahy izolované Obvodovové murivo je z tvaroviek Porfix hrúbky 300 mm, ktoré májú výborné tepelno - izolačné vlastnosti a vďaka veľkému množstvu malých vzduchových bubliniek v pórobetóne sa výborne vyrovnávajú s vonkajšími zmenami teplôt. Pórobetón chráni pred chladom, rovnako ako aj pred teplom v miestnosti. Tvárnice PORFIX zaručujú vynikajúcu mikroklímu a paropriepustnosť interiéru. Obvodový plášť je zateplený hr. 18cm. Priečne murivo je Porfix 150 mm. Krov je väzníkový KON-Truss, škridľa Terran danubia. Strop je zateplený sklenou vatou hrúbky 300mm. Okná sú Gavaplast s izolačným 3-sklom okrem terasových okien, ktoré sú hlinníkové posuvné a bezbariérové. Kúrenie je v celom dome podlahové z plastohlinníku (15 okruhov), ako zdroj tepla bude slúžiť plynový kotol. Omietky sú vápennocementové.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=M8vpMyj8k2D

Podlahová plocha domu predstavuje 120 m2 + prekrytá terasa + 38 m2 podkrovie.

Rodinný dom ponúka ideálne veľkosti izieb (2x detská izba 13,5m2, spálňa s vlastnou kúpeľňou 18,8m2), dostatok úložných priestorov ako aj prekrytú terasu, čím dokonale spĺňa nároky na bývanie dnešnej doby. Vysoká miera súkromia jeho obyvateľov je zabezpečená rozdelením dispozície na dennú a nočnú časť. Srdce domu tvorí priestranná obývacia izba s prípravou pre krb (32,84 m2) presvetlená veľkými francúzskymi oknami s posuvným systémom. Je orientovaná do záhrady a zároveň je z nej pohodlne prístupná terasa domu. Kuchyňa (10,14 m2) je navrhnutá tak, aby budúci majiteľ mal čo najlepší prehľad o dianí v dome, v záhrade, ale aj na ulici. Ku kuchyni prislúcha praktický priestor špajze (2,31 m2), ktorý je priamo vetrateľný oknom. Sezónne veci môže budúci majiteľ uložiť v podkroví domu na ploche o veľkosti 38m2, ktorá je prístupná sťahovacími schodami z predsiene. Okrem vlastnej kúpeľňe v spálni je v dome umiestnená samostatná kúpeľňa s vaňu, 2x umývadlom, sprchovým kútom a WC o veľkosti 8,92 m2 a samostatné WC s umývadlom o veľkosti 1,95m2. Nechýba ani technická miestnosť pre umietnienie kotla a práčky o veľkosti 2,70m2.

Dom sa predáva v nasledovnom štandarde dokončenia:


- plávajúce podlahy, interiérové dvere so zárubňami, plynový kotol, dlažba na terase, vymaľovanie interiéru na bielo, chodník okolo domu a vydláždené parkovacieho miesta.

POZEMOK:

​​

Pozemok je rovinatý o výmere 448 m2.

​​​​

INŽINIERSKE SIETE:

RD bude napojený na inžinierke siete – verejný vodovod, elektrická energia, zemmný plyn, kanalizácia.

LOKALITA:

Dom sa nachádza v novovybudovanej štvrti rodinných domov, časť Ku Kyselke, Záblatie, Trenčín.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS