top of page

4 izbový byt s veľkou loggiou

Lipského, 841 01 Bratislava-Dúbravka, Slovakia

EXKLUZÍVNE

275 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

4

Byt

84,5m2

-

Bratislava

Komplet rek.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s veľkou loggiou, nachádzajúci sa na 1. poschodí 4 poschodového panelového bytového domu, ulica Lipského, Dúbravka, Bratislava.

TECHNICKÝ STAV BYTU:

Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome, postavenom v r. 1966. Byt je situovaný na 1. poschodí z 4. Od roku... prešiel byt kompletnou rekonštrukiou spočívajúcou v: nové elektrické rozvody s novými ističmi, plávajúce podlahy v kombinácií s dlažbou v chodbe, kuchyni, kúpeľni, nová kuchynská linka so spotrebičmi, výmena keramického obkladu so sanitou v kúpeľni, interiérové posuvné dvere, vstupné dvere do bytu, plastové okná so žalúziami, radiátory sú liatinové s meračmi tepla.

Mesačné náklady vo výške ....eur / .... osoby

Pripojenie na internet je zabezpečené ........ ().DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Zoznámte sa s dispozíciou bytu cez našu Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=zviqb3cnwib

Celková výmera podlahovej plochy ponúkaného bytu vrátane príslušenstva (bez plochy balkónov a loggií je 84,50m2 (z toho pivnica je 3,15 m2).


Po vstupe cez bezpečnnostné dvere sa nachádzame v priestrannej chodbe, ktorá sa tiahne celým bytom a ponúka vstup do jednotlivých izieb nehnuteľnosti. Po pravej strane sa nachádza veľkosťou príjemná kúpeľňa prepojená s WC, vybavená sprchovým kútom a umývadlom so skrinkou. Kúpeľňa disponuje priestorom pre práčku a taktiež svetlíkom pre prirodzené svetlo. Srdce bytu tvorí priestranná obývačka prepojená s kuchyňou. Veľkou výhodou je obrovská loggia (10m2) tiahnuca sa celou šírkou obývačky a kuchyne, ktorá budúcemu majiteľovi poskytne priestor relax. Kuchyňa je vybavená modernou kuchynskou linkou v príjemných zemitejších farbách, vybavenou vstavanými spotrebičmi - digestor, plynová varná doska Whirpool, rúra Electrolux, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. Kuchyňa je dostatočne veľká pre umiestnenie jedálenského stola. Byt disponuje ďalšími tromi samostatnými nepriechodzími spálňami.


K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere 3,15m2.

Byt je možnosť predať so zariadením podľa dohody.

O čistotu v bytovom dome sa stará .........


LOKALITA:

Byt sa nachádza vo vynikajúcej lokalite s množstvom zelene a s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. V blízkosti bytového domu sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky, zimný štadión, Kaufland, lekáreň, vo vzdialenosti 1 zastávky MHD obchodný dom so širokou ponukou služieb vrátane zdravotného strediska. MHD spojenie je bezproblémové.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page