top of page

RD s veľkým pozemkom v krásnom prostredí

920 55 Bojničky, Slovakia

EXKLUZÍVNE

206 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

3

Rodinný dom

105m2

2146m2

Bojničky

Čiast. rek.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj krásny 3-izbový rodinný dom, po rozsiahlej rekonštrukcii, s veľkou záhradou, súčasťou ktorej je vinohrad, ovocný sad, úžitková a pekná kvetinová záhrada, na pozemku o veľkosti 2146 m2, nachádzajúci sa v tichej časti obce Bojničky, okres Hlohovec.


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:


Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=WjU27wzN3Zp


Rodinný dom je riešený do tvaru L, so štítovou strechou. Obytná plocha domu predstavuje cca 105 m2.

Po vstupe do nehnuteľnosti cez hlavné vstupné dvere sa nachádzame v predsieni (cca 7,5 m2), kde je umiestnená po ľavej strane infračervená sauna. Po pravej strane je priestranná kúpeľňa s toaletou (cca 12 m2), rohovou vaňou a murovaným sprchovacím kútom. Z predsiene sa vchádza do centrálnej chodby (cca 4,8 m2) z ktorej je v ľavo vstup do kuchyne (cca 13,5 m2) prepojenej jedálenskou sekciou s obývacou izbou (cca 12 m2), orientovanou na západ smerom do ulice. Z centrálnej chodby priamo sa vchádza do samostatnej nepriechodnej hlavnej spálne (cca 14,5 m2) orientovanej na západ. Z centrálnej chodby vpravo sa vstupuje do samostatnej, priestrannej toalety s bidetom, umývadlom a priestorom na automatickú práčku. Z centrálnej chodby sa vedľa toalety, oproti kuchyni, nachádza priestranná komora /špajza, s regálmi na potraviny/, s dreveným schodiskom na povalu. Na povale je uzavretý, zateplený šatník cca 9 m2 a množstvo úložného priestoru.

Tretia izba („spálňa pre hostí, alebo detská izba“, cca 9 m2) + veľký šatník (cca 4,5m2), má dva vchody. Jeden z veľkej kúpeľne a druhý z dvora.

Z veľkej kúpeľne a dvora sú vchody, ktorými sa vchádza do pivnice (cca 10 m2). Chladná pivnica s regálmi na kompóty a uskladnenie ovocia je odvetraná prirodzeným spôsobom. Je tam chladno aj v lete (jablká z jesene vydržia až do mája v novom roku).

TECHNICKÝ STAV DOMU:

Stavba je samostatne stojací, 3 izbový rodinný dom v tvare L, (pozostávajúci z hlavnej spálne, obývacej izby, kuchyne, hosťovskej izby so šatníkom, kúpeľne s toaletou, samostatnej toalety s bidetom, komory, chodby, predsiene, prechodnej chodbičky).

Pôvodná stavba prešla v roku 2002 generálnou, rozsiahlou rekonštrukciou. Na nehnuteľnosti bola v roku 2002 kompletne vymenená strecha (nový krov, latovanie, strešná krytina značky Bramac), odkvapové rúry. Nehnuteľnosť bola zateplená 8cm priedušným materiálom zn. Styrkon, s fasádou, aby stavba mohla „dýchať“. Na dome boli osadené plastové okná s izolačným dvoj sklom s hliníkovými interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, plastové vstupné dvere, interiérové dvere. Na podlahy boli položené keramické obklady. Sanita bola taktiež obložená keramickým obkladom. V kuchyni osadená kuchynska linka s barovým pultom, nainštalovaný plynový sporák s elektrickou varnou rúrou, nainštalovaný sporák na tuhé palivo. V obývacej izbe oceľové krbové kachle na tuhé palivo. V centrálnej chodbe bola osadená klimatizačná jednotka. Nehnuteľnosť je zabezpečená bezpečnostným systémom s pohybovými senzormi.


Pri hlavnom vstupe je situované vonkajšie posedenie s prístreškom, cca 8m2. Medzi domom a dielňou, s kvalitnými oceľovými dverami je prestropenie z dreva, aby nedošlo k zamoknutiu, tam uloženého materiálu. Murovaná dielňa cca 10m2 je určená na záhradné náradie a náčinie.


ZARIADENIE NEHNUTEĽNOSTI:


Kuchynská linka, barový pult, plynový sporák, málo používaný sporák na pevné palivo, kvalitný oceľový krb, vstavaná skriňa s rolldorom v spálni, dve zasúvacie skrine v šatníku s nadstavcami, sauna, bojler, regále zo špajze, klimatizačné zariadenie, niektoré záhradné a poľnohospodárske náradie (fúrik, lopaty, rýle, motyky....ap.).


POZEMOK A INŽINIERSKE SIETE:


Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce Bojničky – Lúky, prístupná z obecnej komunikácie. Rovinatý pozemok s rozlohou 2146 m2 (šírka cca 19 m2 a dĺžka cca 106 m2) s orientáciou západ (smer do ulice), východ (smer do záhrady). Pozemok je v prednej časti (prvá 1/4) prevažne rovinatý, v zadnej časti (3/4) mierne svahovitý.

Na prednej časti pozemku pri dome je položená zámková dlažba s možnosťou parkovania 4 áut.

Na pozemku, v bezprostrednej blízkosti domu sú vysadené okrasné rastliny a dreviny, na zadnej časti pozemku je vysadený vinohrad (60 koreňov - 4 druhy), jablone (7 stromov - rôzne druhy), nektarinky (2 stromy), broskyne (3 stromy), slivka modrá, ringlota žltá, marhuľa skorá, marhuľa neskorá, orech, višňa, čerešňa srdcovka, čo určite ocení nadšený záhradkár, či každý milovník prírody.

Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: Elektrina, plyn, pitná voda, vlastná studňa 7 m (nevyčerpateľná, na polievanie záhrady). Tekutý odpad z obytného domu je zvedený do žumpy (cca 10m3).

Vykurovanie nehnuteľnosti je gamatkami na plyn. V čase prestavby domu, ešte sa nepoužívalo podlahové kúrenie.


NÁKLADY SPOJENÉ S UŽÍVANÍM NEHNUTEĽNOSTI:


Elektrina: cca 60,-€ / mesiac

Plyn: cca 80,- €/ mesiac

Voda: cca 90,- €/ ročne


LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná v novovznikajúcej štvrti Lúky, v okrajovej časti obce Bojničky, v okrese Hlohovec, vzdialenej od hlavnej cesty cca 100 m. Mesto Hlohovec je vzdialené 6 km, krajské mesto Trnava je vzdialené 32 km, Nitra 33 km, Sereď 16 km, napojenie na diaľnicu D1 je 11 km, hlavné mesto Bratislava je vzdialené 70 km.

V obci sa nachádza obecný úrad, pošta, kostol, obchod Coop Jednota, rybník, ihrisko, materská škola, plne organizovaná základná škola, farma Madonan s reštauráciou, kultúrny dom s možnosťou denného stravovania aj s roznáškou, tiež so záhradou, kde sa často konajú rôzne hudobné podujatia. V Bojničkách sa nachádza vináreň, s predajňou značkových vín, ktoré dosahujú medzinárodné ocenenia.


ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page