press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/24
SASINKOVO
Okres Hlohovec
Cena : 

155 000 EUR

Videoprezentácia

Virtuálna prehliadka

Matterport-3D.png
Snímka_obrazovky_2019-04-09_o_12.59.00.p

 KRÁSNA NOVOSTAVBA BUNGALOVU 

S KOMPLETNÝM ZARIADENÍM

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Sasinkovo
okres Hlohovec
Bungalov
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha
123 m2
Pozemok:
528 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj

krásnu novostavbu jednopodlažného 4-izbového rodinného domu s veľkou terasou, ležiacu na pozemku s veľkosťou 528 m2, obec Sasinkovo, len 10 min autom od Hlohovca. 

 

Rodinný dom bol skolaudovaný v septembri 2016. Je postavený z kvalitných materiálov - tvárnice Porfix. Strešná krytina je samonosná z betónovej krytiny značky Bramac, pričom krov je drevený a pochôdzny. Dom je zateplený polystyrénom hrúbky 10cm, fasáda je silikónová. Okná sú plastové s izolačným trojsklom značky Salamander.  Vykurovanie domu je realizované podlahových kúrením prostredníctvom  elektrokotla, teplotu možno nastaviť pre každú izbu samostatne prostredníctvom termostatov. Teplá voda sa pripravuje elektrickým bojlerom s objemom 120 litrov. Podlahy v celom dome sú vysokokvalitné dlažbové, v obývačke, chodbe a v kúpeľni je dlažba vysoko lesklý gress antracitovej farby. Interiérové dvere sú laminátové osadené do obložkových zárubní, vstupné dvere sú plastové. Kuchynská linka bola vyrobená na mieru vo farbe biela - vysoký lesk, so vstavanými spotrebičmi zn. AMICA, chladnička je Gorenje symplicity, varná doska sklo-keramická taktiež zn. Gorenje na 380V). O Vašu bezpečnosť v dome sa stará bezpečnostný systém s pohybovými čidlami v každej izbe. Vstupná brána k domu je pozinkovaná, s práškovou farbou,  na elektrické ovládanie.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Dom má užítkovú plochu 123 m2, pričom pekná murovaná terasa, ktorú budúci majiteľ ocení pre možnosť grilovania a posedenia v letnom období zaberá plochu 36 m2. Po vstupe do domu sa nachádzame v predsieni s botníkom, vešiakovou stenou po pravej strane, skrinkou a komodou po ľavej. Na ľavej a pravej strane sa nachádzajú vstupy do detskej izby a spálne. Obe izby sú  slnečné, vybavené šatníkovým roldorom. Predsieň a izby sú od zvyšku domu oddelné zásuvacou priečkou. Srdce domu tvorí obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenskou časťou s východom na priestrannú zastrešenú murovanú terasu s keramickými dlažbami s predprípravou na zimnú záhradu. Úložný priestor v rámci kuchyne šetrí a zároveň dopĺňa špajza. Poslednou izbou je taktiež priestranná druhá detská izba otočená do pozemku nehnuteľnosti. Čerešníkou nehnuteľnosti je veľká slnečná kúpeľňa s rohovou vaňou, dizajnovým umývadlom s kúpeľňovou skrinkou, nezaostáva ani bohatý priestor pre práčku a sušičku. Kúpelňa je rovnako vykurovaná podlahovým kúrením. WC je oddelené. Na chodbe sa nachádzajú schody na pochôdzne podkrovie. 

Mnohých zájemcov určite poteší fakt, že dom sa predáva kompletne zariadený. 

POZEMOK: 

 

Pozemok je slnečný, rovinatý, s rozlohu 528 m2, pričom je celý oplotený. Dom je napojený na elektrickú energiu, obecnú vodu, žumpu,Internet - DSL Telekom, káblové rozvody. Chodníky okolo domu sú betónové s kamennými kobercami. Dom má ideálnu orientáciu - východ, západ. Na pozemku sa nachádza i záhradný plechový domček. Vaše vozidlo môžte parkovať na vydláždenej ploche. 

LOKALITA: 

Dom sa nachádza v obci Sasinkovo, z ktorého je výborná dostupnosť do Hlohovca (10 km) bez kolón a čakania, rovnako i na smer do Nitry. V uličke, kde je dom postavený, sú len 4 domy, žiadna radová výstavba, teda ide o pokojnú časť. 

CENA

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.