mapa hc
mapa hc

1/12

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Jesennského, Hlohovec
Cena : 

155 000 Eur

 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

S VEĽKÝM POZEMKOM 

V CENTRE MESTA 

Špecifikácia
nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Jesenského
Hlohovec
4-izbový RD
Pôvodný
Pozemok:
1054 m2
kukuweb.png
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj

4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, situovaný v centrálnej časti mesta Hlohovec neďaleko pešej zóny, vhodný na kompletnú rekonštrukciu, poprípade ako investičná príležitosť vďaka svojej vynikajúcej polohe a veľkorysému pozemku.

 

Rodinný dom v pôvodnom stave z roku 1930 postavený z pálenej tehly stojí na priestrannom pozemku s rozlohou 1054 m2 na Jesenského ulici pri historickej časti mesta Hlohovec. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

​​

Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do prechodnej kuchyne so vstupom do kúpeľne s toaletou, z kuchyne sa menšou prechodnou miestnosťou vchádza do prechodnej obývacej izby, z ktorej je vstup hlavnej spálne. Z chodby sa vchádza do ďalšej menšej prechodnej miestnosti, z ktorej je vstup do 3. prechodnej izby. Tri hlavná miestnosti sú juho-západne orientované do ulice. Na konci chodby je vstup do prístavby, ktorá slúžila ako samostatná izba. Za domom stojí murovaná dvojgaráž.

POZEMOK: 

 

Pozemok je slnečný, rovinatý, s rozlohou 1054 metrov2, pričom je celý oplotený. Dom je napojený na všetky IS. Pozemok má vynikajúcu orientáciu - severo-východ, juho-západ. ​

LOKALITA: 

Dom sa nachádza v centrálnej časti okresného meste Hlohovec, v bezprostrednej blízkosti historickej časti mesta s výbornou dostupnosť na diaľnicu D1 do 10 minút, vlaková a autobusová stanica je vzdialená 10 minút chôdzou.

CENA

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ONDREJ KUKUČKA

realitný maklér pre Trnavu