press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/25
Trenčianska Závada
Cena : 

169 900 EUR

 KRÁSNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V LONE PRÍRODY

PREDANÉ

Videoprezentácia

Pozrite si našu videoprezentáciu nehnuteľnosti. Robíme pre Vás viac. Chceme, aby ste sa už teraz cítili ako by ste tam boli. 

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Trenčianska Závada
Typ:
Stav:
2-podlažný Rodinný dom
Novostavba
Úžitková plocha
198 m2
Pozemok:
986 m2
Pôdorys
balaj prizemie podorys.png
balaj poschodie podorys.png
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj

krásnu novostavbu dvojpodlažného 5-izbového rodinného domu, nachádzajúceho sa v lone prekrásnej prírody, mimo hlavných ťahov a hlučných ciest, v obci Trenčianska Závada. 

 

Rodinný dom bol skolaudovaný v druhej polovici roku 2010. Je postavený z kvalitných materiálov - Murivo YTONG, obovdový plášť YTONG - Lambda. Strešná krytina je značky Bramac s drsným povrchom, čo prispieva k tomu, aby sa sneh v zimných mesiacoch nesklzoval. Okná sú plastové s izolačným trojsklom, strešné okná sú drevené vyklápacie.  Vykurovanie domu je realizované podlahových kúrením prostredníctvom priamovýhrevného elektrokotla umiestneného v pivnici. Teplo domova Vám taktiež vytvorí Krb na drevo s teplovodným výmenníkom, ktorý je taktiež napojený na podlahové kúrenie a taktiež do bojlera na prípravu teplej vody. Teplá voda sa pripravuje i elektrickým telesom. Podlahy v celom dome sú plávajúce s hrúbkou 7mm v kombinácií s dlažbou. Interiérové dvere sú drevené s obložkovými zárubňami, vstupné dvere sú plastové so zateplením. V blízkej dobe bude dokončené schodisko - schodnice hrúbky 40mm, materiál Buk, morený a lakovaný na nášlapnej ploche, z čela omietka. 

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Rodinný dom je dvojpodlažný, z jednej polovice podpivničený. Po vstupe do domu sa ocitáme v priestrannej vstupnej chodbe s dostatkom priestoru na botník či šatníkovú skriňu. Po ľavej strane sa nachádza hosťovská kúpeľňa s vaňou a WC. Srdce domu tvorí priestranná slnečná obývačka s krbom prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou. Celý priestor pôsobí otvorene, vzdušne a slnečne, pričom z obývacej miestnosti máme výstup na veľkú terasu otočenú na pozemok nehnuteľnosti. Kuchyňa zariadená kuchynskou linkou na mieru s elektrospotrebičmi: varná sklokeramická doska, elektrická rúra, nová umývačka riadu zn. Bosch  (2018) s predĺženou zárukou na 5 rokov. Úložný priestor dopĺňa špajza. Na tomto poschodí sa taktiež nachádza vskutku veľká slnečná hosťovská izba rovnako s východom na veľkú terasu. Priestor môže rovnako slúžiť ako detská izba s množstvom priestoru pre 2 postele, pracovný stolík a iné. 

Na vrchnom poschodí sa nachádza spálňa s dostatkom priestoru pre manželskú posteľ, roldor, či ďalšiu šatníkovú skriňu s východom na balkón. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve veľké izby a kúpeľňa. Kúpeľňa disponuje vývodmi na osadenie sanity, je potrebné jej dokončenie vrámci obkladu - podlaha je zatiaľ plávajúca. 

Podkrovie slúži ako odkladací priestor. Dom je z jednej polovice podpivničený pričom sa tu nachádza  dieľňa, kotolňa, sklad a vonkajšie schodisko na terasu a prízemie. 

Celková úžitková plocha domu predstavuje bohatých 198 m2, pričom pivnica má 42m2.

POZEMOK: 

 

Pozemok má rozlohu 986 m2, je slnečný a mierne svahovitý. Na pozemku sa nachádza žumpa, nakoľko v obci nie je kanalizácia.   

INŽINIERSKE SIETE: 

Dom je napojený na elektrinu, obecný vodovod, žumpu. K dispozícií je satelitná televízia (Skylink a Magio), internetové pripojenie môže zabezpečiť Telekom. 

LOKALITA: 

Dom sa nachádza v srdci prírody s možnosťami na bohaté turistické vyžitie. V blízkosti Gazdovstvo Uhliská, Vyhliadková veža, z ktorej možno vidieť Považie, oblasť Trenčianskej Teplej, Nemšovej, cez Dubnicu až na Ilavu a smer Púchov. Z druhej strany na Západ je z lesov a pasienkov výhľad zasa na celú Trenčiansku oblasť a hrad v Trenčíne, rovnako aj na oblasti bývalého Sučanského hradu a okolia obcí Horná a Dolná Súča. V blízkosti sa nachádza autobusová zástavka či potraviny. Trenčianska Závada je jednou z mestkých častí Nemšovej, od ktorej sa nachádza len 5 min autom. V blízkosti je taktiež dialničný privádzač na smer Bratislava/Žilina. 

CENA

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

Ak hľadáte rodinný dom s dostatkom priestoru, s veľkým pozemkom, kde Vás bude každé ráno vítať pohľad na krásnu prírodu, oslobodenie od ruchu mesta a ciest, a to všetko za výbornú cenu, táto nehnuteľnosť je určená práve Vám!