top of page
Alexandra Dubčeka PIEŠŤANY
Cena : 

600 EUR/MESIAC

                 vrátane energií

KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

PO MODERNEJ KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII 

BÝVAJTE V NÁDHERNOM, POZITÍVNOU ENERGIOU NABITOM BYTE

PÔDORYS

Pozrite si dispozíčné riešenie nehnuteľnosti. 

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Alexandra Dubčeka
Piešťany
3 izbový byt
Kompletná
rekonštrukcia
Podlahová plocha:
66 m2
BENEFITY:
Centrum
Moderná rekonštrukcia
Skvelá dispozícia
Balkón
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na prenájom krásny, slnečný trojizbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na treťom poscohdí z troch, zrekonštruovaného tehlového bytového domu na ulici Alexandra Dubčeka v Piešťanoch.   

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Byt je výborne vzdušne dispozične riešený. Jeho podlahohvá plocha predstavuje 66 m2, no vďaka otvorenému riešeniu pôsobí byt väčšou výmerou. Po vstupe do bytu sa nachádzame vo veľkej hale disponujúcej priestranným vstavaným roldorom, ktorá tiahne do jednotlivých izieb a kuchyne. Po pravej strane sa nachádza veľká kúpeľňa prepojená s WC disponujúca vstavaným sprchohvým kútom, veľkým umývadlom a taktiež priestorom pre práčku. Srdcom bytu je krásna veľká kuchyňa s kuchynskou linkou do tvaru L, vybavenou vstavanými spotrebičmi-umývačka riadu, sporák s rúrou, digestor. Kuchynský priestor je otvorene prepojený s obývačkou s moderným LED osvetlením, z ktorej je výstup na balkón. Spálňa je vybavená veľkým roldorom na mieru, v detskej izbe sa taktiež nachádza roldor so vstavaným pracovným priestorom. 

 

Priestor bytu pôsobí pozitívne, otvorene, moderne a veľmi vzdušne. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU: 

 

Byt prešiel kompletnou modernou rekonštrukciou, ktorá spríjemní Vaše bývanie. Plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy kombinované s dlažbou, elektroinštalácia, sprchový kút, stierky, vlastné kúrenie, nový plynový kotol, interiérové dvere so zárubňami. 

VYBAVENIE BYTU: 

Byt sa predáva rozsiahlo zariadený: práčka, kuchynská linka so spotrebičmi, chladnička, obývacia zostava bez sedačky, posteľ v spálni, nočné stolíky, roldory na chodbe, v spálni, v detskej izbe, pracovný stolík v detskej izbe, gaučík v detskej izbe. Budúci obyvateľ bude mať k dispozícií i vysokorýchlostný optický internet. 

LOKALITA: 

Lokalita prosperuje plnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti materská škola, autobusová zástavka, obchodný dom AUPARK, čajovňa, reštaurácie, pešia zóna. 

CENA:

Cena nájmu: 600 EUR/mesiac vrátane energií a internetu.  Byt je aktuálne voľný ku 01.02.2019.

bottom of page