press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/20
Devínska Nová Ves, Bratislava
Cena : 

162 900 €

PEKNÝ VEĽKOMETRÁŽNY 3 izbový BYT

po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Videoprezentácia

Pozrite si našu videoprezentáciu nehnuteľnosti. Robíme pre Vás viac. Chceme, aby ste sa už teraz cítili ako by ste tam boli. 

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
Devínska Nová Ves
Bratislava
3izbový byt
Kompletná
rekonštrukcia
Podlahová plocha:
Úžitková plocha:
81,31 m2
83,15 m2
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj pekný, slnečný, veľkometrážny trojizbový byť po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 8.poschodí zrekonštruovaného panelového domu s dvomi výťahmi.

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Podlahová plocha bytu bez pivnice a lódžie predstavuje veľkorysích 81,31 m2. Po vstupe do bytu sa nachádzame vo veľkej chodbovej časti s dostatkom priestoru na šatníkovú skriňu či vstavaný roldor, ktorá sa tiahne osou bytu. Každá z miestností nehnuteľnosti je samotatná, nepriechodná. 

Priestranné, slnečné detské izby poskytujú dostatok miesta pre Vaše ratolesti na ich postele, písacie stolíky, šatníkové skrine či iné. Dominantou bytu je veľká kuchyňa tvaru L s novou kuchynskou linkou, vybavenou vstavanými spotrebičmi - mikrovlnka, rúra, umývačka riadu, plynový sporák a samorezme digestor. Do tohto priestoru pohodlne umiestnite väčší jedálenský stôl pre spoločné obedy či večere s Vašou rodinou. Pre plnohodnotejšie využitie tohto priestoru majitelia umiestnili ďalší kus kuchynskej linky a pracovnú dosku na poslednú stenu oproti hlavnej časti kuchynskej linky. V pravej časi osi bytu sa nachádza vskutku veľká obývacia izba s východom na zasklenenú lódžiu s pekným výhľadom, pričom od zvyšku bytu podobne ako kuchyňa je oddelená zasúvacími dvermi.Samozrejme nezabúdame ani na samostatné WC a kúpeľňu vybavenú ako vaňou, tak i sprchovým kútom. Pre viac úložného priestoru k bytu prislúcha pivnica. 

Byt je od výtahovej časti oddelený uzamykacími dverami na bezpečnostný čip, čo poskytuje majiteľom štyroch bytov nachádzajúcich sa na poschodí komfort bezpečného skladovania veci v spoločných priestoroch. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU: 

 

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou spočívajúcou: plastové okná so žáluziami, plávajúce podlahy v kombinácií s dlažbou, stierky, radiátory s meračmi tepla, elektrické rozvody, znižovaný strop s bodovým osvetlením v obývačke, interiérové dvere so zárubňami,  murované jadro, obklad a dlažba v kúpeľni, sanita, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, roldor v chodbovej časti. Zrekonštruovaný bol i samotný bytový dom vrámci zateplenia, plastových okien v spoločných priestoroch, strechy, plánovaná je rekonštrukcia výťahov a schodov pred bytovým domom. 

LOKALITA: 

Lokalita prosperuje plnou občianskou vybavenosťou, hneď vedľa bytového domu sa nachádza základná škola, škôlka, v blízkosti sieť obchodov a služieb, s rýchlou dostupnosťou autom Bory Mall a mnoho iného. Hneď pod bytovým domom sa nachádza parkovisko, dobrá dostupnosť MHD. 

CENA

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

 

podorys florian.png