Štvorizbovy byt Vrbove na predaj
Štvorizbovy byt Vrbove na predaj

press to zoom

Štvorizbovy byt Vrbove na predaj

press to zoom

press to zoom
Štvorizbovy byt Vrbove na predaj
Štvorizbovy byt Vrbove na predaj

press to zoom
1/28
UL. 6.APRÍLA VRBOVÉ
Cena : 

92 500€

KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU

PO MODERNEJ KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII 

BÝVAJTE V NÁDHERNOM VEĽKOMETRÁŽNOM BYTE

Videoprezentácia

Pozrite si našu videoprezentáciu nehnuteľnosti. Robíme pre Vás viac. Chceme, aby ste sa už teraz cítili ako by ste tam boli. 

Špecifikácia nehnuteľnosti
Lokalita:
Typ:
Stav:
ul. 6. apríla
Vrbové
4 izbový byt
Kompletná
rekonštrukcia
Úžitková plocha:
Podlahová plocha:
95 m2
87 m2
BENEFITY:
Veľkometrážnosť
Moderná rekonštrukcia
Skvelá dispozícia
Lodžia 4m2
Zateplený bytový dom
Nízke mesačné náklady
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZERVOVANÉ 

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, slnečný veľkometrážny štvorizbový byt s veľkou lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí zatepleného zrekonštruovaného panelového bytového domu na ulici 6.apríla v meste Vrbové.  

 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: 

Byt je výborne dispozične riešený. Jeho úžitková plocha predstavuje veľkorysích 95m2, pričom samotaná podlahová plocha bytu je 87m2. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame na chodbe, ktorá tiahne do jednotlivých izieb a kuchyne. Srdcom bytu je krásna vskutku priestranná obývačka 20,44 m2 s dizajnovým stropom s bodovým osvetlením. Tento priestor nám poskytuje miesto i pre jedálenský stôl či väčšiu sedačku. Obývačka je priechodná s výstupom do spálne. V spálni sa okrem výstupu na veľkú zrekonštruovanú lodžiu 3,14m2 nachádza veľký roldor na mieru s dostatkom úložného priestoru pre šatstvo. Pre budúcich menších obyvateľov sa v byte nachádzajú dve detské izby 13,75m2 a 10,14m2. V byte príjemné očarí i kúpeľňa s rohovou vaňou s miestom na práčku i toaletnú skrinku 4m2. WC je od kúpeľne oddelené.  Každá rodina určite ocení i veľkú kuchyňu 11,4 m2 so zánovnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (digestor, sporák s rúrou). Popri veľkej kuchynskej linke sa stále v kuchyni nájde i veľký priestor pre kuchynský stôl pre spoločné obedy či večere. Dostatok úložného miesta podporuje i špajza na chodbe 2,67m2. 

 

K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 3,69 m2. 

Priestor bytu pôsobí otvorene, moderne a veľmi vzdušne. 

ROZSAH REKONŠTRUKCIE BYTU: 

 

Byt prešiel kompletnou modernou  rekonštrukciou, vďaka ktorej budúci majiteľ nebude musieť vynaložiť ďalšie finančné prostriedky a byt je pripravený na okamžité bývanie: v byte sú položené pekné plávajúce podlahy, osadené kvalitné plastové okná so žaluziami, steny sú vystierkované, stropy sú znižované sádrokartónové s bodovým LED osvetlením, chodba je zmodernizovaná okrasnými vkusnými tapetami. V celom byte boli taktiež osadené nové veľmi pekné interiérové dvere a taktiež nové zárubne. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Kúpeľňa a WC sú murované, s moderným keramickým obkladom a novou sanitou. V rámci renovácie jadra a kuchyne bola menené elektrické rozvody. 

Výhodou nehnuteľnosti sú okrem dispozície a modernizácie i vzhľadom na veľkosť bytu jej nízke mesačné náklady.  Zariadenie bytu podľa dohody. 

LOKALITA: 

Lokalita prosperuje plnou občianskou vybavenosťou, hneď pri bytovom dome sa nachádza detské ihrisko. 

CENA

Cena je konečná, zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

 

Podorys Stanka.png