top of page

Útulný 2-izbový byt v Piešťanoch

A. Hlinku, 921 01 Piešťany, Slovakia

EXKLUZÍVNE

117 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj útulný 2 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii v širšom centre mesta Piešťany, ul. A. Hlinku.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

​2-izbový byt sa nachádza na 3. poschodí 4 poschodového zrekonštruovaného bytového domu s obytným podkrovím bez výťahu s počtom bytov vo vchode do 10.


Podlahová plocha bytu predstavuje 49,35m2.


Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v priestrannej predsieni o veľkosti 8,26 m2, vybavenej veľkým šatníkovým roldorom s množstvom úložného priestoru. Centrum bytu tvorí priestranná obývačka s veľkosťou 16,46m2, ktorá je vybavená pohovkou, TV zostavou a konferenčným stolíkom, pričom priestor poskytuje aj pre jedálenský stôl so stoličkami. Kuchyňa je riešená samostatne, avšak v prípade budúceho záujmu je možnosť jednoduchým stavebným zásahom kuchyňu s obývačkou prepojiť a vytvoriť jeden moderný a vzdušný priestor. Kuchyňa má veľkosť 5,95m2. Nočnú časť bytu tvorí priestranná spálňa o veľkosti 12,21 m2 vybavená roldorom a manželskou posteľou. Dispozíciu bytu uzatvárame kúpeľňou prepojenou s WC o veľkosti 5,22 m2, prirodzené svetlo a odvetrávanie priestoru zabezpečuje plnohodnotné okno, budúci majiteľ sa nebude musieť obývať tvorby plesní v tomto priestore. K bytu prislúcha komora na medziposchodí o veľkosti 1,25 m2.


TECHNICKÝ STAV BYTU a BYTOVÉHO DOMU:

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: pôvodné umakartové jadro bolo vymenené za murované, v kúpeľni sa nachádza vaňa s keramickým obkladom, umývadlo a WC s nádržkou Combi, steny v kúpeľni sú po strop obložené keramickým obkladom, nové rozvody vody, v izbách položená plávajúca podlaha, stierky na stenách, nové rozvody elektriny, plastové okná so žalúziami a parapetmi, interiérové dvere. Vykurovanie je ústredné s diaľkovou dodávkou tepla.Bytový dom má 4 nadzemné podlažia s obytným podkrovím, nemá podzemné podlažie. Skolaudovaný a daný do užívania bol v r. 1969, v r. 1995 bola vyhotovená nadstavba bytového domu. Na I. NP sú umiestnené pivnice, spoločné priestory, komory a kočikáreň. V bytovom dome sa nenachádza výťah. Obvodové steny a deliace priečky sú prefabrikované panely. Obvodový plášť domu je zateplený systémom Teranova, polystyrén hr. 75-125 mm. Strecha domu je zrekonštruovaná - sedlová so šindlovou krytinou. Klampiarske prvky sú z pozinkovaného plechu. Dom je vybavený domovým telefónom s elektrickým otváraním vchodových dverí.


LOKALITA:

Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite A. Hlinku, v širšom centre mesta Piešťany. Lokalita poskytuje výborné dopravné spojenie - autobusová a železničná stanica, kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti, základná a stredná škola, materská škola, obchody, banky, obchodné domy a množstvo zelene.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page