top of page

1-izb. byt v novostavbe Fuxova

Bosákova, Petržalka, Slovakia

EXKLUZÍVNE

159 900€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavbu 1 izbového bytu s balkónom a pivničnou kobkou, poskytujúci krásne výhľady na Bratislavu z 11. poschodia unikátneho bytového komplexu Fuxova.POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Projekt Fuxova sa nachádza na ulici Bosákova, mestská časť Petržalka, pri zjazde zo Starého mosta. Architektúra bytového domu a samotných bytov je výsledkom práce ateliéra A.M. Architects vyznačujúc sa čistými líniami a elegantnou farebnosťou s originálnou identitou. Predmetný byt je výborne dispozične riešený, bez zbytočných priestor zaberajúcich chodieb s efektívnym využitím podlahovej plochy bytu, disponujúci nadčasovým dizajnom a kvalitnými materiálmi štandardu, v ktorom bol zariadený.


Nachádzame sa na 11. poschodí 24 podlažného bytového domu s 3 rýchlostnými výťahmi. Podlahovú plochu bytu tvorí 30,76 m2, dopĺňa ju balkón s výmerou 3,52m2 a oceľová pivničná kobka 2,4 m2. Spoločne teda budúci majiteľ dostáva 36,68 m2. Po vstupe cez bezpečnostné protipožiarne dvere sa nachádzame v predsieni so zabudovaným šatníkom, pričom po ľavej strane sa nachádza vchod do kúpeľne prepojenej s WC o výmere 4,18 m2. Kúpeľňa je ladená do príjemných nadčasových prírodných farieb, vybavená murovaným sprchovým kútom so sklenenou zástenou, umývadlom so skrinkou a zrkadlom, práčkou so susičkou (2v1). Z predsiene sa otvoreným priechodom dostávame do presvetlenej vzdušnej obytnej miestnosti prepojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou s výmerou 22,78 m2. Vďaka veľkým oknám tiahnucim sa pozdĺž celej steny je priestor krásne presvetlený počas celého dňa a dobre vetrateľný, Príjemnú teplotu v nehnuteľnosti taktiež budúcemu maijteľovi zabezpečí klimatizačná jednotka zn. Daikin. Kuchynská linka disponuje indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou a mikrovlnkou zn. Whirlpool, voľnestojacou chladničkou s mrazničkou zn. Samsung. Obytná miestnosť je vybavená rozkladacou sedačkou určenou na každodenné spanie, šatníkovou skriňou a doplňujúcim nábytkom (viď foto). Prislúchajúci balkón poskytuje krásne výhľady na centrum mesta.


Interiér bytu tvoria plastové okná s izolačným trojsklom so žalúziami, laminátové plávajúce podlahy v kombinácií s dlažbou, keramický obklad v kúpeľni, sanita, obložkové zárubne s interiérovými dvermi na báze dreva, radiátory bielej farby. Byt sa predáva kompletne zariadený.


Mesačné prevádzkové náklady na nehnuteľnosť: 105e/mesiac / 1 osoba


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:


Prejdite sa cez nehnuteľnosť okamžite :

https://my.matterport.com/show/?m=sUnabuDrFo8


TECHNICKÝ STAV BYTU a BYTOVÉHO DOMU:

V bytovom komplexe sa nachádza 276 bytov. Na prízemí komplexu sa nachádza nepretržitá 24 hodinová recepcia a SBS, obchodné priestory, v podzemí sa nachádzajú garáže prekryté poloverejným 40 árovým parkom s veľkým detským ihriskom. Komplex je chránený kamerovou strážnou službou. Pôžitok z bývania umocňuje výborná lokalita so skvelou dopravnou dostupnosťou, množstvo možností športového či kultúrneho vyžitia, blízkosť Sadu Janka Kráľa, Tyršovho nábrežia, Chorvátskeho ramena či dunajskej hrádze.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu a nenavyšuje sa o províziu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page