top of page

1-izbový byt INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Juraja Slottu, Trnava, Slovakia

EXKLUZÍVNE

85 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite - Družba, v krásnom meste Trnava. Nehnuteľnosť sa nachádza na ulici Juraja Slottu. Je tu pre Vás výborná investičná príležitosť.


Špecifikácia nehnuteľnosti :


Urobte si obhliadku aj z pohodlia Vášho domova :

https://my.matterport.com/show/?m=RdmvjhC5D63


1 izbový byt je situovaný na 5. poschodí zatepleného panelového bytového domu s novým digitálnym výťahom. Úžitková plocha nehnuteľnosti je cca 30m2 a je vhodná na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv svojho nového majiteľa. Po vstupe do bytu sa nachádzame v predsieni (cca 3,10m2) s možnosťou zriadenia vstavaného šatníka na oblečenie a obuv. Po ľavej strane sa nácháza vstup do kúpeľne (cca 3,4m2) aktuálne s osadenou vaňou a WC, miestnosť je možné pohodlne prerobiť na komfortnú a estetickú kúpeľňu podľa moderných štandardov. Z predsiene sa zároveň dostávame do obývačky so spacím kútom ( cca 15m2), táto miestnosť s pekným výhľadom do vnútrobloku so zeleňou je krásne presvetlená. Z obývačky sa dostávame do samostatnej kuchyňe (cca 8,3m2), kuchyňa je taktiež presvetlená s pekným výhľadom. Kuchynská linka nie je osadená, čo dáva priestor novému majiteľovi vybrať si kuchyňu podľa svojich predstáv. Nehnuteľnosť nemá balkón. K bytu patrí pivnica.


Technický stav nehnuteľnosti :


1 izbový byt je v pôvodnom udržiavanom stave. Na byte boli vymenené plastové okná, urobené stierky, maľovanie. Elektrické rozvody sú v pôvodnom stave. Aktuálne budú menené odpadové stupacie rozvody v celom bytovom dome a taktiež stupacie rozvody na prívod vody.


VÝHODY:


- nízke mesačné náklady

- rýchla dostupnosť do mesta, na diaľnicu

- občianska vybavenosť

- možnosť rekonštrukcie podľa svojich vlastných predstáv

- blízkosť centra mesta

- zrekonštruovaný bytový dom

- byt je ideálnou investičnou možnosťou s okamžitým prenajímaním

- tiché prostredie

- optický internet


Bytový dom :


Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou spočívajúcou v zateplení, vyhotovení fasády, vstup do bytového domu, vchodové dvere, zvončeky a schránky, nový digitálny výťah, plastové okná v spoločných priestoroch, udržiavané spoločné priestory, rekonštrukcia pivníc z pôvodných latkových na murované - každý byt má murovanú pivnicuLokalita :


Sídlisko Družba je známe vynikajúcou občianskou vybavenosťou, nájdeme tu viacero supermarketov, nachádza sa tu poliklinika, letné kúpalisko, amfiteáter, futbalový a hokejový štadión, materská škôlka, detské ihrisko, základná škola, fitness centrum, na skok nájdeme Mc Donald's a samozrejme najvačšie nákupné centrum v Trnave - City Aréna, centrum mesta.


Cena nehnuteľnosti je konečná a nenavyšuje sa o žiadne ďalšie poplatky spojené s prevodom vlastníctva. V prípade, ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás kedykoľvek aj cez víkendy, sme tu stále pre Vás.


Vyriešime pre Vás Vaše financovanie. Náš finančný špecialista Vám bezplatne vypracuje najvýhodnejší model financovania pre túto nehnuteľnosť.adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page