top of page

1 izbový byt v peknom prostredí

Ludvika van Beethovena, Trnava, Slovakia

EXKLUZÍVNE

106 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite - Prednádražie, v krásnom meste Trnava. Nehnuteľnosť sa nachádza na ulici Ludvíka van Beethovena. Je tu pre Vás výborná investičná príležitosť.


Špecifikácia nehnuteľnosti :


Urobte si obhliadku aj z pohodlia Vášho domova :

https://my.matterport.com/show/?m=YPZC1JXYk8H


1 izbový byt je situovaný na 4. poschodí zatepleného panelového bytového domu bez výťahu. Úžitková plocha nehnuteľnosti je cca 30m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorú si vie nový majiteľ prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Po vstupe do bytu sa nachádzame v predsieni (cca 3,10m2), ktorá disponuje vstavaným šatníkom na mieru, kde je dostatok miesta pre kabáty a obuv. Po ľavej strane sa nácháza vstup do murovanej kúpeľne (cca 3,2m2) aktuálne s osadenou vaňou, umývadlom so skrinkou, bezrámovým zrkadlom, stojacim WC a modulovou skrinkou na uteráky, či kozmetiku. Z predsiene sa zároveň dostávame do obývačky so spacím kútom ( cca 15m2), táto miestnosť, so skutočne pekným výhľadom do prostredia s množstvom zelene, je krásne presvetlená a dáva novému majiteľovi priestor si toto miesto prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Z obývačky sa dostávame do samostatnej kuchyne (cca 8,3m2), kuchyňa je taktiež presvetlená s pekným výhľadom. Kuchynská linka je prerobená od roku 2020, disponuje samostatne stojacim plynovým sporákom s rúrou, samostatne stojacou chladničkou s mrazničkou v nerezovom prevedení. Za kuchynskou linkou sa nachádza drevená zástena vhodná pre praktickosť udržiavania kuchyne. Nehnuteľnosť nemá balkón. K bytu patrí pivnica.


Technický stav nehnuteľnosti :


1 izbový byt je po čiastočnej rekonštrukcií spočívajúcej vo výmene vstupných dverí za bezpečnostné, výmene pôvodných okien za plastové, výmene elektroinštalácií a stupačiek v roku 2017, taktiež kúpeľňa prešla rekonštrukciou, boli tu vymenené obklady a dlažba, nová sanita ( vaňa, umývadlo, toaleta ). Na chodbe bola vymenená keramická dlažba a postavený šatník na mieru so zásuvným systémom. V obývačke a v kuchyni boli vymenené podlahy za laminátové, pričom v obývačke bol vymenený pôvodný radiátor za nový. V kuchyni bola vymenená kuchynská linka so spotrebičmi v roku 2020.


VÝHODY:


-- nízke mesačné náklady - 125 eur / 2 osoby - vrátane elektriny

- možnosť rekonštrukcie podľa svojich vlastných predstáv

- zrekonštruovaný bytový dom

- byt je ideálnou investičnou možnosťou s okamžitým prenajímaním

- tiché prostredie - park, detské ihrisko, minimum ruchu, BIKING PUMPTRACK


Bytový dom :


Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou spočívajúcou v zateplení, vyhotovení fasády, vstup do bytového domu, vchodové dvere, zvončeky a schránky, plastové okná v spoločných priestoroch, udržiavané spoločné priestory.


Lokalita :


Pokojná a tichá lokalita s množstvom zelene všade naokolo. Zároveň s možnosťou plnohodnotného využitia všetkých výhod mesta Trnava.


Cena :


Cena nehnuteľnosti je 106 000 eur. V prípade, že Vás táto nehnuteľnosť zaujala a potrebujete si preveriť Vaše finančné možnosti vrámci hypotekárneho / iného úveru, smelo nás kontaktujte, všetko s Vami zodpovedne prepočítame, aby ste si mohli túto nehnuteľnosť kúpiť za tých najlepších a najférovejších podmienok.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page