top of page

2,5 izbový byt s vysokými stropmi, 2x loggia

Račianska, Bratislava, Slovakia

EXKLUZÍVNE

219 900€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľkometrážny, slnečný 2,5izbový byt s pracovňou/šatníkom, 2x loggiami s pekným výhľadom, v pôvodnom stave, vo vynikajúcej lokalite na ulici Račianska, Bratislava.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=386Wo5j11Yg

Byt sa nachádza na 5.p.Podlahová plocha bytu predstavuje 66,05m2 + plocha loggii 6,66 m2.

Dispozične byt pozostáva z veľkej obývačky (21m2) s východom na loggiu (3,94 m2), kuchyne (6,63 m2) s východom na menšiu loggiu (2,12 m2), veľkej spálne (14,36 m2), miestnosti ( 7,05 m2), ktorú možno využiť ako menšiu detskú izbu, ďalšej miestnosti (5,05 m2), ktorú možno využiť ako pracovňu či šatník. Všetky miestnosti sú s oknami. Na poschodí je umiestnená komora prislúchajúca k bytu.

Byt je v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami vo všetkých miestnostiach (okrem prechodových dverí na menšiu loggiu, ktorá je však zasklenená s plastovými oknami), vymenenou podlahou v menšej izbe a zrekonštruovanou loggiou. Všetko ostatné je v pôvodnom stave, výborná možnosť pre budúceho majiteľa prerobiť byt podľa vlastných predstáv. Ďalšou výhodou bytu sú krásne vysoké stropy, ktoré dodajú byt vzdušnosť a krásny výsledný dizajn po prerábke.

Bytový dom, v ktorom je byt umiestnený, je vo veľmi dobrom technickom stave. V predchádzajúcom období bol zateplený s novou fasádou, disponuje dvomi novými výťahmi s novými kabínami, boli osadené nové vstupné bezpečnostné dvere s elektronickým vrátnikom a taktiež osadené nové schránky v interiéri domu.

LOKALITA:

Byt sa nachádza na ulici Račianska, Bratislava časť Nové Mesto. Nachádza sa mimo hlavnej cesty a teda ďalej od rušnej ulice, poskytujúc dobré parkovanie a ticho. Pod bytovým domom sa nachádza parkovisko a taktiež detské ihrisko. Skvelá dostupnosť na všetky smery umožňuje presun do centra mesta mestskou hromadnou dopravou, ale taktiež pre milovaníkov pohybu aj kolobežkou či na bicykli. Obyvatelia tejto štvrte, ktorým sa zacnie po lesoch a oddychu v prírode, majú blízko do Karpát. V blízkosti sa nachádza dostatok občianskej vybavenosti s možnosťou nakupovania.

CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page