top of page

2-izbový byt prerobený na 3-izbový v dobrej lokalite

Romanova, Bratislava-Petržalka, Slovakia

EXKLUZÍVNE

187 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj

praktický pôvodne 2 izbový byt prerobený na 3 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii nachádzajúci sa na Romanovej ulici v Petržalke - Bratislava.


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI :


https://my.matterport.com/show/?m=RFus5E4Y2bb&fbclid=IwAR2pRVNfjPOQDQoapoGiTxcRI2msnQUZQoKwkfZj_JTXCwWDEwkT-gi9A6M

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje cca 54 m2 + pivnica. Východne orientovaný byt sa nachádza na 3. poschodí z 12. bytového domu. Pôvodne 2. izbový byt, po čiastočnej zmene dispozície prerobený na 3. izbový byt, dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s kuchyňou (2,8 x 3,7 = 10,36 m2) z ktorej sa vchádza do samostatnej nepriechodnej obývacej izby (cca 4 x 4 = 16 m2), z kuchyne sa centrálnou chodbou (cca 1 x 3 = 3 m2) vchádza do samostatnej nepriechodnej hlavnej spálne (cca 3 x 4 = 12 m2) a samostatnej nepriechodnej detskej izby (cca 2,8 x 2,8 = 7,84 m2), z chodby je vstup do kúpeľne (cca 1,8 x 1,6 = 2,88 m2) a samostatnej toalety.

Byt prešiel v rokoch 2009 - 2010 rozsiahlou rekonštrukciou. Na nehnuteľnosti boli osadené bezpečnostné, protipožiarne dvere vyššieho štandardu, plastové okná s izolačným dvojsklom a sieťkami proti hmyzu, interiérové dvere značky Porta, do obývačky nainštalované praktické posuvné dvere. V chodbe s kuchyňou a sanite položené keramické obklady, v obývačke a v spálňach položené laminátové podlahy. Menené rozvody vody a odpadu, čiastočne menené rozvody elektriny. V kuchyni je osadená zánovná kuchynská linka s barovým pultom. V spálňach osadené vstavané skrine s rolldorom.Bytový dom po rozsiahlej rekonštrukcii, zateplenie s fasádou, hlavný vstup s vrátnikom, výťahy, stupacie rozvody.

Predpokladané mesačné náklady cca 140 €/mesiac

(bytové + fond opráv + teplá a studená voda + centrálne kúrenie - 110,- €/mesiac,

elektrina - 20,- €/mesiac,

plyn - 10,- €/mesiac).


LOKALITA:


Bytový dom sa nachádza na ulici Romanova, v okolí dobrá občianska vybavenosť (KUFLAND, lekáreň, základná škola, parky,....)


Nehnuteľnosť k dispozícii po dohode s predávajúcim.


CENA:


Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page