top of page

2-izbový byt s potenciálom

Trebišovská, Bratislava, Slovakia

EXKLUZÍVNE

Dohodou

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 2 izbový byt s balkónom v pôvodnom stave, v zrekonštruovanom bytovom dome na ulici Trebišovská, časť Ružinov, Bratislava.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=Bzo4XXsB2eU

Byt je skvelou investíciou hneď z niekoľkých dôvodov :


  • jedna z najžiadanejších lokalít Bratislavy

  • možnosť prispôsobenia dispozičného riešenia nehnuteľnosti

  • pôvodný stav, ktorý umožní novému majiteľovi splniť si vlastné predstavy o bývaní bez kompromisov

  • balkón a pivnica prislúchajúce k bytu

  • zrekonštruovaný a udržiavaný bytový dom

  • množstvo zelene v okolí bytového domu a kompletne zariadené detské ihrisko

  • kompletná občianska vybavenosť, MHD infraštruktúra s napojením na centrum, park Andreja Hlinku

  • žiadaná lokalita na budúci prenájom a mnoho ďalšieho

  • juho-západná orientácia zaručujúca presvetlenosť bytu


​Byt s podlahovou plochou 53,98 m2 + pivnica 2,97m2 + balkón 3,90 m2 sa nachádza na 1. poschodí (nie prízemie ani vyvýšené prízemie) panelového bytového domu s výťahom.


Dispozične byt pozostáva z 2 veľkých izieb, obývačka 21,85 m2 s výstupom na balkón, spálňa 14,75m2, samostatnej kuchyne 7,14 m2, ktorú je možné dispozične prepojiť s obývačkou a vytvoriť tak modernú otvorenú dispozíciu, kúpeľne 2,52 m2 a samostatného WC 0,75 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka v suteréne bytového domu. Byt je v pôvodnom stave, v byte sa nachádzajú pôvodné drevené okná, liatinové rebrové radiátory, ktoré boli v r. 2002 menené, dubové parkety v obytných izbách, ktoré sú vo veľmi dobrom stave, stačí ích prebrúsiť a ošetriť a budú tvoriť krásnu dominantu bytu. V byte je zavedné ústredné vykurovanie s centrálnym ohrevom vody, plyn, elektrická energia. Okná a balkón sú orientované na juh do vnútrobloku plného zelene. Svetlá výška miestností predstavuje 275cm.


TECHNICKÝ STAV BYTOVÉHO DOMU:

Stavba bytového domu je panelový bytový dom so 4 vchodmi, pozostáva zo suterénu prízemia a ďalších 6 obytných nadzemných podlaží. Objekt je podpivničený. Strecha obytného domu je rovná, zrekonštruovaná. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, je zateplený s novou fasádou, v dome boli osadené nové vstupné bezpečnostné dvere s elektronickým vrátnikom, opravené vnútorné schodisko v spoločných priestoroch, osadený nový výťah, osvetlenie spoločných priestorov, nové poštové schránky, kamerový systém, zrekonštruované balkóny.


LOKALITA:

Byt sa nachádza na ulici Trebišovská, v okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a veľa zelene. V tesnej blízkosti materská škola, škôlka, základná škola, Paneuropska VŠ, detské ihrisko, pošta, banky, MHD zastávka, oplotený výbeh pre psov, Tesco Express, reštaurácie, športoviská, atď. Lokalita ponúka pohodlný život so všetkým, čo potrebujete v pešej dostupnosti.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page