top of page

2-izbový byt s terasou a parkovaním

Kukučínova, 911 01 Trenčín, Slovakia

EXKLUZÍVNE

172 000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľkometrážny 2 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii s terasou, krytým parkovacím miestom, pozemkom s výhľadom na trenčiansky hrad, neďaleko centra mesta a autobusovej/vlakovej stanice, ulica Kukučínova, Trenčín.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=P3YxYLnPy5w

Hľadáte byt s dostatkom priestoru, byt ktorý nebude vyžadovať ďašie veľké investície do rekonštrukcie, nebude mať problém s parkovaním, bude v pešej dostupnosti občianskej vybavenosti, letné večery Vám spríjemní veľká loggia či terasa, sezónne veci uskladní veľká pivnica a súkromie zabezpečí vlastný dvor, na ktorom si môžete umiestniť posedenie s grilovaním či šmýkačku pre dieťa? Tak ďalej nehľadajte, práve ste našli to "pravé orechové".


​Priestranný 2-izbový byt sa nachádza na 2. poschodí 3 poschodového tehlového bytového domu bez výťahu. Na každom poschodí bytového domu sa nachádza iba jeden byt, bytový dom je teda malou komunitou 4 rodín, budúci majiteľ sa nebude musieť obávať hluku či nedostatku súkromia. Samotnú podlahovú plochu bytu tvorí bohatých 73,6 m2, dopĺňa ju teraska s výmerou 10,14 m2 a pivnica 10,46 m2. Dohromady teda dostávate 94,2 m2. K vnútornej ploche bytu prináleží podiel na vlastnom pozemku bytového domu, pričom celková výmera pozemku je 595 m2, a podiel prináležiaci k bytu je 148,75 m2.


Byt je 2-izbový s ďalšou malou miestnosťou (4,29m2), ktorá môže slúžiť ako pracovňa, šatník či mini detská izba. Centrom bytu je slnečná obývačka s výmerou 22 m2. Cez túto miestnosť vedie v rohu umiestnený komín bytového domu, čo znamená, že v byte v obývačke je možné vybudovať romantický krb, ktorý Vám v budúcnosti môže ušetriť náklady na vykurovanie. Vzhľadom. nasvoju veľkosť je možné sem umiestniť pracovný kút či jedálenský stôl. Z obývačky sa dostávame na terasku bytu s výhľadom na trenčiansky hrad, orientovanú do dvora domu. Ak sa Vám nebude chcieť po práci zbehnúť na dvor grilovať, rýchlu večeru z grilu si môžte dopriať z terasky. Obývačka je priechodná s veľkou spálňou (19,43 m2), ktorá je severne orientovaná, v lete sa teda nebude miestnosť prehrievať, presvetlená veľkými oknami na celú dĺžku steny. Jej výmere neuberá ani vstavaný roldor na mieru, bez problémov umiestnite veľkú manželksú posteľ, komodu, či detskú postieľku a stále sa v spálni nebudete cítiť stiesnene. Dispozične bol byt upravený a vstup do kúpeľne (5,16 m2) je priamo zo spálne posuvnými dverami. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou, kúpeľňovou skrinkou so zrkadlom a elekgrickým ohrievačom, s vlastným oknom a teda dokonalým prirozdeným odvetraním vlhkosti z priestoru po použití kúpeľne. Kuchynský priestor je taktiež plnohodnotný, s výmerou 11,4 m2, vybavený kuchynskou linkou v príjemných farebných tónoch s drevodekorom, so vstavanými spotrebičmi (rúra, mikrovlnka, plynová varná doska, digestor, umývačka riadu, kameninový drez). Kuchynská linka do tvaru U ponúka dostatok pracovnej plochy na danú výmeru, pričom v kuchyni pohodlne umiestnite aj jedálenský stôl. Veľkou výhodou je špajza (3,19 m2), v ktorej je umiestnený regálový systém na odkladanie potravín, nie je potrebné riešiť potravinové skrinky. V špajzi je taktiež umiestnený plynový kotol. Dispozíciu bytu ukončujeme priestrannou chodbou 6m2 a samostatným WC so zabudovaným umývadlom v stene (1,87m2).


TECHNICKÝ STAV BYTU a BYTOVÉHO DOMU:

Byt prešiel v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou: bytové jadro vrátane inštalačných rozvodov, podlahy, plastové okná so žalúziami, doskové vykurovacie panely s regulačnými hlavicami, vykurovacie rozvody, obložkové zárubne s interiérovými dverami, laminátové podlahy v kombinácií s dlažbou, pričom podlahy v obývačke a spálni sú odizolované proti hluku, kúpeľňa s WC, vstavané skrine, elektrické rozvody v medi, v roku 2019 bola kompletne zrekonštruovaná kuchyňa, v roku 2020 parkovacie státie s krytím. Vykurovanie v byte je samostatné, vlastným plynovým kotlom, ktorý slúži i na ohrev vody.


Bytový dom je tehlový, rekonštruovaný v roku 2007. Rekonštrukciou prešla fasáda domu. Zastrešenie domu (tvorené plochou strechou, samotná krytina je tvorená asfaltovými natavovacími pásmi) s novou izoláciou, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, menené boli okná v spoločných priestoroch a vstupné dvere do bytového domu, taktiež boli menené rozvody vnútorných inštalačných rozvodov. Bytový dom má jeden čelný vstup.


Pozemok domu je kompletne oplotený s vlastným vstupom cez uzamykateľnú bránku. K bytu prináleží zastrešené parkovacie státie vo dvore domu s vlastným uzamykateľným vstupom, nebudete sa teda nikdy báť o to, čí sa Vám v neskorých hodinách podarí zaparkovať. Na pozemku si budúci majiteľ môže vybudovať svoju vlastnú rekreačnú zónu.


LOKALITA:

Byt sa nachádza na ulici Kukučínova, v uličke odbočenej od hlavnej cesty, smerujúcej k železničnej / autobusovej stanici. V pešej dostupnosti oddychové / obchodné centrum MAX, centrum mesta, zástavka MHD, lesopark Brezina.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page