top of page

2-izbový byt v novostavbe neďaleko Trnavy

Opoj, Slovakia

EXKLUZÍVNE

125000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte investičnú príležitosť alebo pekný byt za dobrú cenu pre svoje vlastné komfortné bývanie?

Dovoľte nám predstaviť Vám byt, ktorý splní Vaše očakávania.


Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavbu priestranného 2 izbového bytu s balkónom, kobkou a vonkajším parkovacím státím, poskytujúci komfortné a kvalitné bývanie s parametrami súkromnej obytnej štvrti s detským ihriskom a s možnosťou aktívneho oddychu v prírodnom okolí, a to pár minút autom od Trnavy, obec Opoj.POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Nachádzame sa na 3. poschodí 4 podlažného bytového domu s pohodlne širokým bezbariérovým výťahom. Podlahovú plochu bytu tvorí 52 m2, dopĺňa ju balkón s výmerou 7 m2 a priestranná murovaná komora na poschodí s výmerou 3 m2.


Po vstupe do bytu sa nachádzame v predsieni s priamym otvoreným vstupom do centra bytu, ktorým je slnečná obývačka prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou s výmerou 28,8 m2. Obývačka poskytuje dostatok priestoru pre pohodlnú väčšiu sedaciu súpravu, umiestnenie jedálenského stola pričom v priestore zostane stále dostatok miesta pre pohodlný voľný pohyb. Z obývacej miestnosti je taktiež východ na pekný veľký balkón so západnou orientáciou a výhľadmi na okolitú zeleň či pasúce sa kone na susedných pozemkoch. Kuchynská linka je zariadená vstavanou rúrou so sklokeramickou varnou doskou, umývačkou riadu, digestorom, pričom voľne stojaca chladnička je umiestnená v chodbičke. Nočnú časť bytu tvorí samostatná, nepriechodná spálňa s výmerou 12,60 m2, zariadená väčším roldorom s vešacou aj policovou časťou, komodou a 2x válendami. Kúpeľňa prepojená s WC vybavená vaňou, s výmerou 4,8m2.Byt sa predáva zariadený a s vonkrajším parkovacím státím v cene.

Mesačné prevádzkové náklady na nehnuteľnosť sú veľmi priaznivé:


DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI:


Prejdite sa cez nehnuteľnosť okamžite :

https://my.matterport.com/show/?m=sUnabuDrFo8


TECHNICKÝ STAV BYTU a BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2018 vrámci II. etapy výstavby developerského projektu. Bytový dom je 4. poschodový, obsahuje 19 bytov, čo majiteľom bytov poskytuje komornejšiu a súkromnejšiu atmosféru bývania. Bytový dom je postavený moderným systémom z filigranových železobetónových panelov, vdaka ktorým dosiahuje stavba nadštandardne vlastnosti, ako napríklad: výborné akustické vlastnosti medzi bytmi 52-56 dBA, presnosť a rovinnatosť stien, povrchová úprava hladkou stierkou, spolu so zateplením hrúbkou 15cm a oknami s trojsklom, dosiahuje bytový dom nízku energetickú náročnosť a nízke prevádzkové náklady, ktoré robia z bytu taktiež výbornú investičnú príležitosť. Bytový dom ďalej disponuje elektronickým vchodovým vrátnikom, vstupom na čip, automatickým osvetlením vnútorných spoločných priestorov či bezbariérovým vstupom.

LOKALITA:

Obec Opoj disponuje dobrou občianskou vybavenosťou: obchody (COOP Jednota supermarket), škôlka, športové zariadenia, detské ihrisko, futbalová škola, atď. V susednej obci sa nachádza reštaurácia v parku, lekáreň i lekár či základná škola. Obec je situovaná v blízkosti križovatky diaľnice D1 a rýchlostnej cesty R1, čo zaručuje výbornú dopravnú dostupnosť do Bratislavy (vzdialenej cca 50 km), alebo do Nitry (vzdialenej cca 39 km). Opoj je dnes moderná obec, ktorú preferujú investori, čoho dôkazom je aj rozrastajúca sa bytová výstavba, ale aj výstavba rodinných domov.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu a nenavyšuje sa o províziu. V prípade potreby čerpania hypotekárneho úveru Vám vieme v cene poskytnúť i hypotekárne poradenstvo.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page