top of page

2-izbový byt v skvelej lokalite

Za poštou, Hlohovec, Slovakia

EXKLUZÍVNE

Dohodou

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

2

Byt

53m2

-

Hlohovec

Čiast. rek.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj

praktický 2 izbový byt s loggiou, po staršej rozsiahlej rekonštrukcii s čiastočnou zmenou dispozície v centre mesta Hlohovec, ulica Za poštou 11.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI :

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=xPyEZW2Tspp

Úžitková plocha nehnuteľnosti predstavuje cca 53,25 m2 (byt + pivnica). Byt sa nachádza na 4. poschodí z 4. bytového domu bez výťahu.

Po vstupe do nehnuteľnosti sa ocitáme v chodbe (cca 3,65 x 1,2 = 4,38 m2) z ktorej sa vchádza do prechodnej priestrannej obývacej izby (cca 5 x 3,5 = 17,5 m2) z ktorej sa vchádza do hlavnej spálne (cca 4,2 x 2,8 = 11,76 m2) s prístupom na loggiu. Z chodby je vstup do kuchyne (cca 1,5 x 3,5 = 5,25 m2), kúpeľne a samostatnej toalety.

Nehnuteľnosť je svojou dispozíciou orientovaná juho - východne (obývacia izba a hlavná spálňa s loggiou) severo - západne (kuchyňa).

Byt prešiel staršou rozsiahlou rekonštrukciou, pri ktorej boli na nehnuteľnosti osadené vstupné dvere, interiérové dvere (na spálni kúpeľni a toaleta), plastové okná s izolačným dvojsklom, hliníkové interiérové žalúzie (v obývacej izbe a hlavnej spálni), v obývacej izbe, hlavnej spálni a chodbe položená laminátové podlahy, v kuchyni položená keramická dlažba a osadená kuchynská linka. Kúpeľňa bola obložená keramickým obkladom, osadená vaňa a umývadlo. Na nehnuteľnosti boli menené rozvody elektriny, vody a odpadu, poistková skrinka.

Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou spoločných častí a zariadení, strecha s tepalnou izoláciou, zateplenie s fasádou, hlavný vstup s elektronickým vrátnikom, stupacie rozvody.

K nehnuteľnosti prislúchajú 2 murované pivnice.

ZARIADENIE NEHNUTEĽNOSTI:

Kuchyňa - kuchynská linka, plynový sporák s elektrickou rúrou, antikorový drez, chladnička s mrazničkou, práčka

Spálňa - vstavaná skriňa s roldorom


NÁKLADY SPOJENÉ S UŽÍVANÍM NEHNUTEĽNOSTI:

Predpokladané mesačné náklady cca 185,- €/mesiac

bytové - 140,- €/mesiac

elektrina - 30,- €/mesiac

plyn - 5,- €/mesiac

Energetický certifikát - B


LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná v obľúbenej a vyhľadávanej centrálnej časti mesta, na ulici Za poštou 11 v okresnom meste Hlohovec v blízkosti historického centra mesta, vzdialená pár minút chôdze od námestia Sv. Michala. V blízkosti je plná občianska vybavenosť, obchody, škôlky, základné školy, stredné školy, zdravotné stredisko, pošta, mestský úrad, kino, športoviská, okolie mesta Hlohovec ponúka mnoho možností na voľnočasové aktivity.

Krajské mesto Trnava je vzdialené 20 km, okresné mesto Nitra 25 km,ok Piešťany 22 km, hlavné mesto Bratislava vzdialené 70 km. ​

CENA:

Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

ondrejonas_edited_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ondrej Kukučka

+421948469496

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page