top of page

2 izbový byt v tehlovom bytovom dome

Leopoldov, Slovakia

EXKLUZÍVNE

96000€

PROMO VIDEO SPOT

3D VIRTUAL TOUR

24-2.jpg

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj tehlový 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v blízkosti vlakovej stanice mesta Leodpoldov.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=cwYCCPzjunL

Byt je skvelou investíciou hneď z niekoľkých dôvodov :


  • nízke mesačné náklady

  • vhodná lokalita pre tých, ktorí dochádzajú za prácou do iných miest

  • veľká murovaná pivnica prislúchajúca k bytu o veľkosti ....m2

  • tehlový bytový dom

  • možnosť ihneď obsadiť byt nájomcom

  • byt dostupný ihneď kúpou


​Byt s podlahovou plochou ..... m2 + pivnica sa nachádza na 1.poschodí 3 poschodového bytového domu bez výťahu.


Byt ponúka dobre riešenú dispozíciu. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v predsieni, v ktorej je možné umiesntiť šikovnú skriňu na bundy a topánky. Centrum bytu tvorí slnečná obývačka otvorene prepojená s kuchyňou s výmerou ..... m2. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou s plynovou rúrou a varnou doskou, voľne stojacou chladničkou s mrazničkou, digestorom. Kuchyňa ponúka dostatok miesta pre vyhotovenie novej kuchynskej linky na mieru od šikovného stolára, ktorý využije potenciál tohto priestoru. Oddychovú časť bytu tvorí veľká spálňa o výmere ..... m2. Kúpeľňa je taktiež dostatočne priestraná, aktuálne vybavená vaňou, toaletou a výhodou tohto priestoru je okno, ktoré okrem prirodzeného denného svetla priestoru slúži ako prirodzené odvetrávanie vlhkosti.


K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica o výmere. ..... m2


Byt je v zachovalom stave, na byte boli kompletne vymenené pôvodné okná za plastové (2015), bytové jadro je murované, nové bezpečnostné vstupné dvere (2015), vymenené podlahy v celom byte (2017), obklad a podlaha v kúpeľni (2010 ), rekonštrukcia murovanej pivnice (2020), vymenené stúpačky (2022), znížené stropy (2015).

 

TECHNICKÝ STAV BYTOVÉHO DOMU:

Tehlový bytový dom prešiel v minulosti taktiež rekonštrukciami: oprava fasády, izolácia bytového domu proti vlhkosti, nové ohnisko z vonkajšej strany, vymenené vchodové dvere.


LOKALITA:

Nehnuteľnosť je situovaná na ulici Nádražná, v blízkosti sa nachádzajú potraviny, mäsiarstvo, pohostinstvo, vlaková stanica, autobusová zástavka atď.


CENA:

Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

adkaonas_edited.png

Profesionálny Realitný Maklér

Ing. Adriana Sučanská

+421911523565

Licencovaný realitný maklér NARKS
bottom of page